ТОП-15 фактів про нову книгу "Гаррі Поттер і прокляте дитя"

31 липня у Британії побачила світ нова книга про Гаррі Поттера "Гаррі Поттер і прокляте дитя"
Depo.Життя
1 серпня 2016 09:15
ФОТО: depo.ua
ТОП-15 фактів про нову книгу "Гаррі Поттер і прокляте дитя"
ТОП-15 фактів про нову книгу "Гаррі Поттер і прокляте дитя"

Depo.ua пропонує дізнатися більше про продовження серії книг про чаклуна Гаррі Поттера "Гаррі Поттер і прокляте дитя".

1. Події в книзі відбуваються через 19 років після закінчення оригінальної серії. Тепер Гаррі одружений на Джині, сестрі свого кращого друга Рона Візлі.

ТОП-15 фактів про нову книгу "Гаррі Поттер і прокляте дитя" - фото 1

2. Центральним героєм п'єси став підліток Албус Северус Поттер, другий син Гаррі. На його долю випала важка ноша "родинної спадщини".

3. Вихід у світ книги і вистави "Гаррі Поттер і прокляте дитя" були приурочені до 51-го дня народження Джоан Роулінг, який вона відзначає 31 липня, а також 36 років виповнюється самому Гаррі Поттеру.

4. Українська версія нової книги британської письменниці Джоан Роулінг "Гаррі Поттер і прокляте дитя" вийде в жовтні 2016 року. Як і раніше, права на книгу купило видавництво "А-Ба-Ба-Га-Ла-Ма-Га".

5. Книга "Гаррі Поттер і прокляте дитя" встановила новий рекорд за попереднім замовленням в США, обійшовши за цим показником попередню книгу про хлопчика-чарівника, "Гаррі Поттер і Дари Смерті", що вийшла 2007 року.Сайт Amazon Books також зазначив, що нова книга очолює список найпопулярніших видань для замовлення як у друкованому вигляді, так і в електронній версії.

ТОП-15 фактів про нову книгу "Гаррі Поттер і прокляте дитя" - фото 2

6. "Гаррі Поттер і прокляте дитя" спочатку був спектаклем з двох частин, прем’єра якого відбулася в Лондоні 30 липня. Всі квитки були розпродані в перші ж години після початку продажу.

7. Роулінг - один з трьох авторів тексту: разом з нею його писали Джек Торн і постановник п'єси Джон Тіффані. На обкладинці вказані всі три прізвища - але "Дж. К. Роулінг", зрозуміло, набрано шрифтом в двадцять разів більшим.

ТОП-15 фактів про нову книгу "Гаррі Поттер і прокляте дитя" - фото 3

8. В новій книзі "Гаррі Поттер і прокляте дитя" у дорослого Гаррі до цього часу вже є троє дітей і посада в Міністерстві магії.

9. У п'єсі фігурують персонажі Герміони Ґрейнджер, Рона Візлі, Джіні Поттер і Драко Мелфоя, а також його сина Скорпіуса, якого грає Ентоні Бойл.

10. Герміону Ґрейнджер у виставі "Гаррі Поттер і прокляте дитя" грає 45-річна чорношкіра акторка Ному Думезвені. Те, що на цю роль вибрали чорношкіру актрису, викликало бурхливу реакцію в соцмережах, адже фанати нерозривно пов'язували персонаж Герміони з актрисою Еммою Вотсон.

ТОП-15 фактів про нову книгу "Гаррі Поттер і прокляте дитя" - фото 4

11. З нагоди виходу восьмої книги серії про Гаррі Поттера книгарні Лондона перейшли на нічний режим роботи. Натовпи людей штурмують прилавки.

12. Книга "Гаррі Поттер і прокляте дитя" продається в 140 магазинах мережі Waterstones. З цієї нагоди в них були влаштовані спеціальні вечірки, присвячені Гаррі Поттеру. Відвідувачі беруть участь в конкурсі костюмів з історії серії книг.

ТОП-15 фактів про нову книгу "Гаррі Поттер і прокляте дитя" - фото 5

13. Джоана Роулінг відмовилася екранізувати восьму книгу про Гаррі Поттера, пояснюючи, що книга "Гаррі Поттер і прокляте дитя" призначена лише для театральної сцени, адже по суті є п'єсою. Але студія Warner Bros, яка знімала всі вісім фільмів про Гаррі Поттера (а зараз готує до випуску ще одну картину з цього всесвіту - "Фантастичні тварини і де вони мешкають", першу частину нової трилогії), зареєструвала однойменну торгову марку - мабуть, в надії на то, що письменниця передумає.

14. Потрапити на спектакль зараз можливо лише дивом - квитки на нього розпродані повністю аж до травня 2017 року, коли прокат цієї постановки в Лондоні завершиться. Але в майбутньому п'єса напевно переїде на Бродвей, так що шанс подивитися "Прокляте дитя" буде у кожного бажаючого.

ТОП-15 фактів про нову книгу "Гаррі Поттер і прокляте дитя" - фото 6

15. У спеціальну репетиційну видання книги-сценарію "Гаррі Поттер і прокляте дитя" увійде версія, яку використовували при репетиціях п'єси протягом декількох тижнів до її прем'єри. Книга-сценарій буде доступна обмежений час. Надалі її замінить повне колекційне видання, подробиці про яке будуть повідомлені додатково.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя