ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

ТОП-13 цитат Ніка Вуйчича, який поставив нардепів на коліна і зібрав Майдан

Всесвітньо відомому мотиваційному тренеру Ніку Вуйчичу сьогодні виповнюється 35 років

Depo.Життя
4 грудня 2017 14:33
ФОТО: depo.ua

Познайомитися з Вуйчичем українці мали змогу минулої осені, коли тренер завітав з лекцією у Київ.

Квитки на його виступ розібрали майже зразу, на захід завітали люди з обмеженими можливостями, бійці АТО і просто ті, кому потрібна гігантська порція оптимізму та любові до життя.

Парламентарі теж не обминули гостя увагою - на зустріч з ним у непланарний тиждень прийшло близько 50 нардепів.

Обговорювали гарячі теми - війну на Донбасі і майбутнє нашої країни. Коли хтось із слухачів заявив, що Україна не стане на коліна перед ворогом, тільки перед Богом, Вуйчич закликав: "Гаразд! Давайте станемо перед Богом на коліна прямо зараз і будемо молитися за Україну!" Депутати дослухалися до заклику.

А цього літа Нік виступав безкоштовно, у центрі столиці. За приблизними підрахунками, йому вдалося зібрати близько 500 тис. людей на Хрещатику.

Нік народився в Австралії в родині сербських емігрантів. Хлопчик з'явився на світ без рук та ноги - друга нога була недорозвинутою, з двома пальцями, що зрослися.

Пізніше пальці розділили оперативним методом - це дозволило Вуйчичу користуватися комп'ютером, писати, ходити, плавати, кататися на скейті.

Втім, прийняти ситуацію хлопцю було нелегко. В 10 років він навіть намагався покінчити з життям, втопившись у ванній. Але у той момент подумав про батьків і усвідомив, що не може так з ними вчинити.

Любов до близьких і до життя мотивувало Вуйчича працювати над власною волею і характером. У 21 рік хлопець закінчив університет, здобувши одразу дві спеціальності - бухгалтерський облік і фінансове планування.

Зусилля хлопець вирішив спрямувати на допомогу іншим, заснувавши благодійну організацію "Життя без кінцівок". Разом з однодумцями Вуйчич допомагав людям з обмеженими можливостями знайти себе у житті.

У 27 років хлопець знявся в кіно "Цирк метеликів". У 29 - написав композицію Something More, яка швидко підкорила інтернет-користувачів.

Усвідомивши, що віра і безперервні зусилля допоможуть здійснювати мрії, а любов не залежить ані від фінансового успіху, ані від фізичного стану, Вуйчич намагається донести ці істини до інших, виступаючи з лекціями у різних країнах.

В Україні Вуйчич вже не вперше - минулої весни тренер виступив на НСК "Олімпійський", також зібравши аншлаг.

Також Нік написав кілька книжок, які стали бестселлерами - "Життя без кордонів: Шлях до приголомшливо щасливого життя", "Нестримний. Неймовірна сила віри в дії", "Будь сильним. Ти можеш подолати насильство (і все, що заважає тобі жити)", "Любов без кордонів. Шлях до приголомшливо сильної любові".

При цьому чоловік знаходить час і на особисте життя - у 29 років він одружився з красунею Канае Міахаре. Наразі у пари двоє дітей.

Чим відомий Нік Вуйчич, який поставив нардепів на коліна - фото 3

Depo.ua пропонує цитати Вуйчича, які мотивують повірити в себе.

"Поводьте себе так, щоб власні вчинки вас надихали"

"Встановіть повний контроль над своїми емоціями, щоб вони припинили керувати вами. Це дозволить вам стати господарем свого життя і свідомо просуватися вперед крок за кроком, день за днем"

"Ми не повинні жити в очікуванні того, що станемо щасливими, коли досягнемо мети або придбаємо якусь річ. Щастя має бути з нами постійно, а щоб домогтися цього, потрібно жити в гармонії - духовній, психологічній, емоційній і фізичній"

"Всі ми можемо знайти один в одному щось погане або недосконале. Але я вважаю за краще шукати крупиці золота"

"Якщо ми не приймаємо себе молодими і здоровими, що ж буде далі, коли ми постаріємо і почнемо хворіти?"

"У стресовій ситуації, відчуваючи неможливість зібратися з силами, дуже важливо відокремити те, що сталося з вами, від того, що відбувається всередині вас"

"Іноді мені кажуть: "Ні-ні! Я не можу уявити себе без рук і ніг!". Але порівнювати страждання неможливо, та й не потрібно. Що я можу сказати, тому, чия близька людина вмирає від раку або чиї батьки розлучилися? Я не зрозумію їхній біль ..."

"Спробуйте зазирнути в кінець власного життя, а потім почніть жити так, щоб, опинившись в цій точці, ні про що не шкодувати"

"Ті, хто вважає себе невдахою, - це люди, які не розуміють, наскільки близько були до успіху, коли склали руки і здалися"

"Деякі рани загоюються швидше, якщо ти продовжуєш йти вперед"

"Новий день - нова можливість"

"Якщо ви не можете дочекатися дива, станьте ним"

"Ми, люди, дивні істоти. Половину свого часу витрачаємо на те, щоб злитися з натовпом, а другу половину - на те, щоб виділитися з нього"

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя