ТОП-5 "ватних" цитат Кушанашвілі, які доводять, що йому не місце в Україні

СБУ на три роки заборонила в'їзд в Україну телеведучому Отару Кушанашвілі
Depo.Життя
28 березня 2016 15:00
ФОТО: depo.ua
ТОП-5 "ватних" цитат Кушанашвілі, які доводять, що йому не місце в Україні
ТОП-5 "ватних" цитат Кушанашвілі, які доводять, що йому не місце в Україні

За словами речниці СБУ Олена Гітлянської, у відомстві вирішили, що скандальні висловлювання шоумена шкодять національним інтересам України. До того ж, чимало активістів та нардепів звернулося в СБУ з вимогою заборонити його приїзд. 

Depo.ua зібрали 5 цитат, які доводять, що Кушанашвілі в Україні і справді не місце. 

1. "Мені здається, що тільки один погляд прем'єр-міністра країни, в яку я збираюся їхати, каже про те, що рівень психопатії є дуже високим ... По очах його видно, що він несповна розуму. І виходячи з того, що він є одним з керівників держави, яке веде цю війну, можна сказати, що з київської стороною щось не так ... Але якщо ви мене питаєте, за кого я, то звичайно, я за Російську Федерацію, в якій живу і яку люблю".

ТОП-5 "ватних" цитат Кушанашвілі, які доводять, що йому не місце в Україні - фото 1

2. "Якщо я не можу знайти застосування собі тут (на Росії - ред), то я поїду працювати туди. Я зібрав дітей і сказав - мені нічого не залишається. Я зроблю все, щоб не лаяти свою країну, але гроші буду заробляти там "

3. "(про турків) Але копняків вони бояться; розумієте, до чого я хилю? Коли ти даєш їм відсіч, вони навіть не здивовані, а ошелешені. А ошелешені люди, як писав Фолкнер, б'ють рекорди по ухилення і брехні. Вся ця історія - вбивство в чистому вигляді, а то, як поводяться верховні турки - формена похабень, я не чую нормальних слів, я чую хамську, жлобську брехню"

ТОП-5 "ватних" цитат Кушанашвілі, які доводять, що йому не місце в Україні - фото 2

4. "(про Земфіру, яка розгорнула український прапор в Тбілісі) Те, що Земфіра перетворила концерт на моїй малій батьківщині в політичну маніфестацію, не просто неприйнятно, але й огидно. Наскільки я розумію, вона нині виступає рідко і за дуже великі гроші. Спекуляція на крові за гонорар, який можна порівняти з бюджетом моєї ж Грузії на рік, - це не МОЯ Земфіра, це якась інша Земфіра. Мені боляче від того, що в Україні відбувається, не менш, ніж Земфірі, а то і більше, але мені в голову б не прийшло виставляти свою країну посміховиськом"

5. "Саакашвілі - найманий працівник США. Такі ж рублі, тільки зелені, надійшли моєму одноплемінникові, і одноплемінник виконав наказ. Я не поділяю його позицію (...) Що стосується Саакашвілі, вихід бачу тільки один - трибунал"

В матеріалі використані цитати Кушанашвілі для lifenews.ru, russia.ru.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя