ТОП-7 не ватних відео до 8 травня

8 і 9 травня - час пом'янути жертви Другої світової і привітати ветеранів з Днем перемоги

Depo.Життя
8 травня 2017 14:00
ФОТО: depo.ua
ТОП-7 не ватних відео до 8 травня
ТОП-7 не ватних відео до 8 травня

Depo.ua зібрав ролики і пісні, присвячені трагічним подіям Другої світової і подвигу українців та інших народів у боротьбі з нацизмом.

Так, минулого року два соціальні ролики, присвячені 9 травня, представила креативна агенція TABASCO.

Цікаво, що в ролі дідуся знявся Володимир Талашко, який запам'ятався кіноманам завдяки ролі у картині "В бій ідуть лише старі".

У першому зворушливому відео онук, який захищає країну в АТО, вітає свого дідуся з Днем перемоги. Автори вшановують два покоління чоловіків, яким довелося стати на боротьбу з ворогом.

У другому бабусю-ветерана рятує донька, яка працює медиком і рятує життя поранених воїнів.

Два драматичні періоди української історії - Другу Світову і нинішню війну на Сході запаралелив гурт "Мірко Саблич", написавши до хіта радянських часів "Темная ніч" нові слова.

У кліпі чорно-білі кадри чергуються зі світлинами нинішньої воєнної хроніки.

"Нечисть повзе, вже осілася міцно в Криму,
Метастази пустила в Донецьк, біль у душах стражденних.
Так як колись мій дідуньо фашистів смалив,
Так і я за поребрик зжену окупантів мерзенних", - співають "Мірко Сабліч".

Свого часу Мережу зворушив проект "Щоб пам'ятали", в рамках якої про трагічні події війни згадують митці з різних країн - Святослав Вакарчук, Януш Вишневський, Андрій Макаревич.Компанія StarLightMedia представила соціальний ролик "Ветерани", закликаючи українців берегти людей, які подарували світу шанс на майбутнє.

Зазначимо, що твори, присвячені кривавим подіям XX століття створюють не тільки українці. Зокрема, 18-річна британка Шарлотта Меллор присвятила свою композицію Битві за Британію (так називають повітряну кампанію німецьких військово-повітряних сил проти Великої Британії у 1940 році - ред.).

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя