ТОП-10 найпорочніших країн світу

Міжнародне агентство Bloomberg склало свій рейтинг країн за ступенем розбещеності їх мешканців
Depo.Життя
24 березня 2016 15:15
ФОТО: depo.ua

Рейтинг складався на основі даних про кількість людей, які споживають алкоголь, курять, вживають наркотики і мають потяг до азартних ігор в даних країнах. Найневиннішою країною в світі виявилася Замбія, повідомляє depo.ua.

1. Чехія

Найпорочнішою країною світу виявилася Чехія. Чехи виявилися на другому місці по вживанню наркотиків. Як не дивно, саме Чехія займає 1-е місце в світі по споживанню канабісу. При цьому Голландія не ввійшла навіть до десятки лідерів за цим показником.

2. Словенія 

Словенія, здається, опинилася в цьому списку зовсім випадково. Ця країна не лідирує (і навіть не входить в трійку лідерів) ні по одному з показників. Мабуть, жителі Словенії дотримуються принципу "всього потрохи", завдяки якому і виявилися на другому місці найганебніших країн світу.

3. Австралія

Австралійці більше всіх в світі небайдужі до екстазі. Також Австралія - третя у світі за втратами від азартних ігор і вживання амфетамінів.

4. Вірменія

Вірменія потрапила в цей список, в основному, через азартність своїх жителів. За обсягами втрат від азартних ігор у відсотках від ВВП країна знаходиться на другому місці і поступається тільки Філіппінам.

5. Болгарія

Болгарія виявилася найкурящою країною в світі. Це в середньому 2.822 сигарети в рік на одного дорослого жителя країни.

6. Іспанія

Іспанці показали найвищий показник у вживанні кокаїну. Напевно, не останню роль в цій історії відіграє острів Ібіца, знаменитий своїми нічними клубами. Що примітно, Колумбія, відома як один з головних виробників і постачальників кокаїну в світі, за даними Bloomberg сама його практично не вживає.

7. Боснія і Герцоговина

Жителі Боснії і Герцеговини вживають найменше алкоголю з усіх країн в цьому списку. А найменше в світі, за даними Bloomberg, п'ють в Лівані. Місце в цьому списку Боснії і Герцеговині забезпечило, в основному, пристрасть жителів до паління і азартних ігор.

8. Росія

Росія займає шосте місце в світі по споживанню алкоголю, третє по споживанню сигарет і друге після США по вживанню опіоїдів. Зате на Росії, за даними Bloomberg, тепер практично зовсім немає втрат від азартних ігор - тому ця країна займає місце поряд з Сальвадором і Гватемалою, де найнижчий показник в світі.

9. Білорусь

Виявляється, білоруси дуже багато п'ють - за даними Bloomberg - найбільше у світі.

10. Греція

Греція стала другою в світі за кількістю споживаних сигарет. В інших же порочних категоріях її показники не дуже примітні.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя