ТОП-10 фільмів до зимових свят, знятих у XXI столітті

Ці фільми ще не встигли стати класикою, але їх перегляд подарує вам відчуття свята

Depo.ua зібрав 10 різних фільмів про новорічні і різдвяні свята.

1. Відпустка за обміном

Режисер: Ненсі Маєрс

Дія стрічки відбувається в переддень Різдва. Дві жінки, які стикнулися з життєвими складнощами, наважуються на незвичайну пригоду - певний час пожити у будинках одна одної. Експеримент змінює життя.

2. Пережити Різдво

Режисер: Майк Мітчелл

Життєствердна комедія з молодим Беном Аффлеком у головній ролі. За сюжетом, успішному і багатому хлопцю ні з ким відсвяткувати Різдво, і він вирішує врятуватися від самотності нестандартним способом. Хлопець приїжджає у будинок, де провів дитинство, і пропонує незнайомій сім'ї прийняти у своє коло, за що платить кругленьку суму. Рішення обертається цілим рядом курйозів і філософських роздумів.

3. Ноель

Режисер: Чазз Пальмінтері

Голлівудська мелодрама з блискучим акторським складом надихає повірити в дива. Життя героїв змінюється в один момент, а несподівані ситуації приводять до здійснення мрії. А ще - зі святом вітають різдвяні янголи.

4.

4. Реальна любов

Режисер: Річард Кертіс

Одна з найкультовіших різдвяних картин розповідає історії дев'яти героїв, які намагаються вибороти право на любов. В концепції картини, саме це почуття крутить світом, і втратити розум від кохання може і письменник, і тінейджер, і міністр. Всі історії ввечері перед Різдвом сплітаються в єдину оповідь. Втім, від надмірного оптимізму автори фільму утримуються. Якщо одні герої знайшли один одного і тепер абсолютно щасливі, інші, навпаки, стикаються з суворою реальністю.

5. Секретна служба Санта-Клауса

Режисер: Сара Сміт і Беррі Кук

Автори запрошують завітати в гості до Санти, дізнатися про порядки в родині порядки зимового чарівника і познайомитися з його дітьми. Якщо старший син Санти Стів самовпевнено чекає момента, коли успадкує батьківську посаду, молодший Артур працює на пошті і переймається долею кожної дитини. І от, саме Артур береться здійснювати мрію маленької дівчинки, коли інші вважають це незначною справою.

6. Різдвяне диво Джонатана Тумі

Режисер: Білл Кларк

Доволі проста, але зворушлива історія. За сюжетом, маленький хлопчик втрачає батька і разом з мамою переїжджає у село. Тут знайомиться зі столяром Тумі, похмурим і нібито суворим чоловіком із власною життєвою драмою. Спілкування хлопчика і столяра допомагає обом віднайти смисл життя.

7. Дивне Різдво

Режисер: Максим Паперник

Українська двосерійна комедія розповідає історію Ольги - вдови київського мільйонера та його трьох дітей від попереднього шлюбу. Ольга прагне зробити киян щасливими, навіть витративши кругленьку суму на те, аби на Різдво засипати місто снігом. Натомість інші спадкоємці з таким миритися не хочуть і будь-яким способом намагаються загарбати татові гроші собі. У картині зіграли Ольга Сумська, Богдан Ступка, Володимир Горянський.

8. Чотири Різдва

Режисер: Сет Гордон

Молодята хочуть відсвяткувати Різдво з батьками, але батьки обоєї розлучені, тому навідатися доводиться аж у чотири родини, і деякі з них - вельми ексцентричні.

9. З Новим роком

Режисер: Фара Кхан

Захоплюючий бойовик-мюзикл від Боллівуда дещо відрізняється від типових комедій. Адже в центрі уваги не любовні перипетії, а ризикована авантюра. Головний герой картини збирається вкрасти діаманти і таким чином помститися чоловіку, який його підставив. Заради цього збирає талановиту команду. Дія відбувається у період Нового року, а героям, поміж іншого, доводиться вчитися танцювати.

10. Тепер я буду любити тебе

Режисер: Роман Ширман

Українська картина з Ольгою Сумською, Богданом Бенюком та Романом Луцьким у головних ролях доводить, що в житті, а особливо на Різдво, можливо все. Хоча спершу від головного героя йде дружина, і йому здається, що про щастя йому доведеться забути на довгі роки, випадкове знайомство перевертає життя з ніг на голову.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Новий рік