ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Тим, хто вдягнув футболки і не тільки": Сенцов написав публічного листа

Український режисер політв'язень Кремля Олег Сенцов, який голодує вже 40 днів, написав публічного листа

Depo.Життя
22 червня 2018 22:15
ФОТО: depo.ua

Його скан і текст опублікував відомий кінопродюсер Євген Гінділіс на своїй сторінці в Facebook, передає Depo.ua.

Євген Гінділіс повідомив, що лист Олег Сенцов написав у колонії в п'ятницю, 22 червня.

"Друзі, ось лист, який Олег Сенцов написав сьогодні в колонії і попросив передати всім, хто його підтримував і підтримує в ці дні - нижче його розшифрування та скан", - написав продюсер.

"Тим, хто надів футболки і не тільки! Друзі-кіношники! Дякую вам усім за те, що ви робите. За те, що не мовчите. Не боятися — це виявляється так нескладно, правда? Важко зробити лише перший крок. Хтось його зробив відразу, а хтось лише нещодавно, але я всім і кожному з вас вдячний за сміливість. Я розумію, що ви ризикуєте, відкрито підтримуючи мене зараз, живучи в цій країні. Я не пишу і не називаю імен і прізвищ не тому що їх не знаю або не ціную, а просто боюся когось забути або особливо виділити. Я вдячний вам всім. Зсув у свідомості радянських людей, що призвів спочатку до перебудови, а потім до краху імперії і свободи, розпочався саме коли кінематографісти почали ці зміни зі свого з'їзду у 80-х роках минулого століття. Можливо, що і вас чекає та ж місія і завдання, щоб зруйнувати ще більш потворну імперію, яка зараз вибудувана і продовжує еволюціонувати у вашій країні. Удачі вам у цьому! Але не забувайте при цьому знімати і прекрасні фільми! Ваш Олег Сенцов. 22.06.2018".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ситуація зі станом здоров'я Олега Сенцова є дуже загрозливою, наступна криза може статися в будь-який момент.

Водночас Москалькова запропонувала Денісовій разом відвідати головреда "РИА Новости Україна" Кирила Вишинського, і лише потім Олега Сенцова, який голодує 40-й день.

20 червня ЄСПЛ попросив у Росії надати всю інформацію стосовно здоров'я українського політв'язня Олега Сенцова, який голодує 38-й день.

Раніше Москалькова цинічно заявила, що Сенцов нібито виглядає добре і навіть набрав кілька килограмів.

Сенцов спростував слова російської омбудсменки Тетяни Москалькової про те, що він начебто набрав вагу.

Водночас Людмила Денісова після розмови з адвокатом Сенцова повідомила, що у нього виникли проблеми з нирками і серцем.

Сенцов відмовляється припинити голодування у відповідь на пропозицію Європейського суду з прав людини.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя