Терористи, клоуни і привиди: найжахливіші розіграші року (ВІДЕО)

У День дурня доречно згадати найбільш шокуючі розіграші за минулий рік
Depo.Життя
1 квітня 2016 12:28
ФОТО: depo.ua

Мабуть, найвідоміший розіграш останніх місяців - з людиною в "арабської" одязі, хто кидає рюкзак під ноги людям. Люди, які бояться, що в рюкзаку бомба, намагаються якомога швидше втекти від небезпеки, повідомляє depo.ua з посиланням на "Медузу".

Завдяки цьому розіграшу його автори, брати Джалал з Мельбурна, стали дуже популярні. У найсвіжішому відео брати Джалал намагаються налякати відвідувачів фітнес-центру несподіваним "привидом".  Не без проколів: один з перехожих не втік, а вдарив "привид" по обличчю.

У Мережі можна знайти чимало розіграшів, заснованих на страху перед тероризмом. Причому працює це не тільки в західних країнах. У наступному ролику водій таксі в Саудівській Аравії демонструє "пояс смертника", щоб подивитися на реакцію пасажирів. Хтось починає плакати, хтось вистрибує з машини.

Утім, і "класичні" жорстокі розіграші нікуди не поділися. Українські пранкери, які називають себе Scary Prank Show, наганяли страх на простих перехожих за допомогою кривавих сестер.

Ці ж люди намагалися налякати перехожих живим сніговиком, але люди просто зойкали щось нецензурне та йшли собі далі.

Інший жорстокий чоловік вирішив познущатися над сонною дружиною: повісив марлю в кімнаті і спроектував на неї привид. Виглядає дуже страшно.

Крім того, були й злі клоуни, які лякають людей, де завгодно - на заправці, в готелі і в підворітті.

Нарешті, найякісніший і тому найбільш жорстокіший розіграш - з шоу Джиммі Кіммела. Ведучий допоміг своєму сценаристу розіграти його сусіда, який дуже боїться привидів. Даремно він в цьому зізнався.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя