Російський бойовик поскаржився на волонтерів, які "засвітили" його в YouTube

Росіянин, який воює на боці бойовиків на Донбасі, надіслав скаргу керівництву YouTube на адресу волонтерської спільноти InformNapalm через начебто порушення "конфіденційності"
Depo.Життя
4 березня 2016 15:17
ФОТО: depo.ua

У зв`язку з цим керівництво YouTube затребувало, що волонтерська спільнота змінила до невпізнання відео з бойовиком або видалила його протягом 48 годин, передає depo.ua з посиланням на InformNapalm.

Терорист з ФСВП Росії поскаржився в YouTube на порушення "конфіденційності" InformNapalm - фото 1

Волонтери InformNapalm провели рнизку консультацій, після яких підготували зустрічнуий відкритий лист редакції YouTube. Текст листа публікується у відкритому доступі.

Зокрема, активісти  наголошують, що суб'єкт, який потрапив на відео - є співробітником ФСВП Росії (Федеральної служби виконання покарань - ред.) і перебуває у службовому відрядженні при виконанні злочинного наказу.

"Дані, зафіксовані на відео, є фото і відеофіксацією правопорушень, які згодом будуть розглянуті на Міжнародному військовому трибуналі. На відео зафіксовано: незаконний перетин українського кордону, участь в незаконних збройних формуваннях, ведення бойових дій і здійснення терористичної діяльності, докази найманства та інші протиправні дії, здійснені суб'єктом", -  зазначають волонтери.

"Крім того, суб'єкт, представлений на відео, не приховує своєї участі в незаконних збройних формуваннях. На своїх сторінках в соціальних мережах, доступних для публічного перегляду, він неодноразово позував зі зброєю в руках в зоні проведення бойових дій на території України", -  наголошується в листі.

"Відчуваючи свою безкарність і захист з боку державної системи Росії він здійснював тяжкі воєнні злочини і злочини проти людяності, тому його скарга на порушення його конфіденційності є цинічним викликом усій світовій системі безпеки", -  додали в InformNapalm.

У листі активісти цитують статті з українських та міжнародних законів, які дозволяють відеофіксацію і оприлюднення даних про правопорушення і особу злочинця.

Також волонтери наголошують, що "у правилах YouTube є згадка про допустимість розміщення відео з натуралістичними зображеннями жорстокості або пов'язані з тероризмом, з метою їх документування за умови додаткових роз'яснень (що і було зроблено в самому відео)".

В InformNapalm наголошують, що відео було розміщене для привертання уваги міжнародних організацій, які борються з тероризмом, і з метою документування та збереження доказів вчинення злочину - акту тероризму.

"Ми сподіваємося, що керівництво YouTube візьме до уваги всі надані факти, оцінить самостійно відео, на яке надійшла скарга конфіденційності і прийме рішення на користь захисту національних інтересів України і збереження доступу широкої громадськості до фактів російської агрессіі", - йдеться у листі волонтерів.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя