NewsOne нарвався на перевірку через піар Рабіновича-Мураєва

Нацрада з питань телерадіомовлення призначила перевірку каналу NewsOne через трансляцію реклами
Depo.Життя
16 вересня 2016 15:57
ФОТО: depo.ua

Таке рішення було прийнято на засіданні Нацради 15 вересня, передає depo.ua з посиланням на прес-службу.

"15 вересня Національна рада призначила позапланову перевірку ТОВ "Новини 24 години" (логотип "NewsOne") через трансляцію реклами однієї з політичних партій, що може суперечити чинним законодавчим нормам", - сказано в повідомленні.

"Так, провівши вибірковий моніторинг у період з 5 по 11 серпня 2016 року регуляторний орган зафіксував у часовому проміжку з 17:00 до 23:00 в ефірі телеканалу "NewsOne" вихід політичної реклами партії "За життя" загальним обсягом – 36 хвилин 42 секунди", - зазначили в повідомленні.

Ця реклама була відокремлена від інших програм і на початку, і наприкінці словами "політична реклама". Визначення відповідного терміну наводиться у виборчому законодавстві, й це визначення пов’язане з поняттям "передвиборна агітація".

Ведення ж передвиборної агітації поза виборчим процесом має ознаки дій, заборонених законом про місцеві вибори та про вибори народних депутатів.

За відсутності виборчого процесу в Україні розміщення реклами, зокрема політичних партій, має відбуватися на загальних засадах.

Компанії призначено позапланову перевірку. Рішення буде ухвалюватися після докладного вивчення всіх нюансів цього питання.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що назва партії "За життя" народних депутатів Вадима Рабіновича та Євгена Мураєва на івриті означає "Будьмо".

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя