"Світозар" дивуватиме коштовною колекцією на "Ювелір Експо Україна"

17-20 листопада у Києві в рамках виставки "Ювелір Експо Україна" можна буде побачити нову колекцію від відомого бренду "Світозар"
Depo.Життя
14 листопада 2016 10:30
ФОТО: depo.ua
"Світозар" дивуватиме коштовною колекцією на "Ювелір Експо Україна"
"Світозар" дивуватиме коштовною колекцією на "Ювелір Експо Україна"

Білоцерківський ювелірний завод запрошує всіх представників прекрасної і сильної статі на осінню виставку "Ювелір Експо Україна", яка відбудеться 17-20 листопада в Києві. На виставці, присвяченій ювелірним прикрасам,  в широкому асортименті будуть представлені нові колекції ювелірного заводу "Світозар". На всіх відвідувачів стенду "Світозар" чекають приємні сюрпризи.

Ювелірний бренд "Світозар" користується великою популярністю не тільки серед споживачів України. Вироби зі стерлінгового срібла з позолотою популярні і у європейських країнах. І це не дивно, адже відточені технології та високоякісна сировина дозволяють професійним ювелірам творити справжні шедеври, в кожен з яких вкладена частинка душі.

Svitozar дивуватиме коштовною колекцією на "Ювелір Експо Україна" (р) - фото 1

У колекції нового сезону ювеліри зробили акценти на модні тенденції сезону, враховуючи українські традиції, внесли родзинку в дизайнерські прикраси зі срібла, срібла з золотими накладками, розширили великий вибір прикрас з чарівного металу в поєднанні з дорогоцінними каменями.

Нова осіння колекція 2016 від  "Світозар" - це гармонійне поєднання багаторічного досвіду, сучасних технологій і творчого підходу ювелірів.

На сьогоднішній день інтернет-магазин "Світозар" є лідером нашого вітчизняного ринку з виробництва авторський виробів, поєднуючи в собі якість, ціну і актуальність.

"Світозар" дивуватиме коштовною колекцією на "Ювелір Експо Україна" - фото 2

Асортимент колекції задовольнить потреби і бажання будь-якого клієнта і не залишить байдужим навіть найвибагливішого представника цільової аудиторії.

Каблучки, обручки, діадеми, сережки, браслети, натуральні і напівкоштовні камені використані в колекції, воістину зачаровують акцентами слов'янських мотивів, вишуканістю і індивідуальністю, які притаманні саме вам.

Продукція з нової колекції інтернет-магазину "Світозар" - це відмінний подарунок для себе та близьких вам людей. Вигідні цінові пропозиції подарують вам гарний настрій і приємно порадують ваш бюджет. 

З графіком роботи виставки "Ювелір Експо Україна" можна ознайомитися на сайті заходу.

Інформація надана ювелірним заводом "Світозар" 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя