Світлана Бондарчук вперше розповіла про розлучення із чоловіком

Російська світська левиця Світлана Бондарчук вперше прокоментувала розлучення із чоловіком, відомим режисером Федором Бондарчуком
Depo.Життя
25 травня 2016 10:50
ФОТО: depo.ua
Світлана Бондарчук вперше розповіла про розлучення із чоловіком
Світлана Бондарчук вперше розповіла про розлучення із чоловіком

Жінка дала відверте інтерв'ю журналу Tatler, в якому поділилася новими подробицями свого розлучення з Федором Бондарчуком, передає depo.ua.

Світлана зізналася, що на рішучий крок їх з чоловіком підштовхнув син.

"Ви повинні розібратися. Або ви разом, або ні", - зізналася вона.

Бондарчук стверджує, що чоловік не кидав її, а все сталося зі взаємної згоди.

"Багато пишуть, щиро намагаючись мене підтримати, який Федір поганий. Мочать Бондарчука. А мені це навіщо потрібно? Тепер його рвуть на частини, як раніше рвали мене. Якщо завтра мені трапиться вийти заміж, всі скажуть: "Ха-ха, ми знали! Як довго він терпів!". І все по новій. По суті, всі ці коментарі не мають до нас ніякого відношення. Я навіть хотіла написати, що друзі, я дуже вдячна за підтримку, але стоп, ми живемо далі. А потім вирішила, що однієї заяви досить", - зазначила вона.

Також жінка розповіла, які у неї відносини з Федором зараз, зазначивши, що колишній чоловік ніколи не відмовляє їй у допомозі.

"Ось Федя подзвонив. Мені потрібна була його допомога, він сказав: "Свєта, я все вирішу, не переймайся". Він не та людина, яка кидає. Дуже порядна. Мені хочеться сподіватися, що, навіть якщо завтра у нього все кардинально зміниться - він одружиться або ще що-небудь, - я для нього залишуся важливою частиною життя", - зізналася Світлана.

Нагадаємо, Федір Бондарчук одружиться з молодшою на 21 рік актрисою

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя