Світлана Бондарчук вперше розповіла про розлучення із чоловіком

Російська світська левиця Світлана Бондарчук вперше прокоментувала розлучення із чоловіком, відомим режисером Федором Бондарчуком
Світлана Бондарчук вперше розповіла про розлучення із чоловіком
Світлана Бондарчук вперше розповіла про розлучення із чоловіком

Жінка дала відверте інтерв'ю журналу Tatler, в якому поділилася новими подробицями свого розлучення з Федором Бондарчуком, передає depo.ua.

Світлана зізналася, що на рішучий крок їх з чоловіком підштовхнув син.

"Ви повинні розібратися. Або ви разом, або ні", - зізналася вона.

Бондарчук стверджує, що чоловік не кидав її, а все сталося зі взаємної згоди.

"Багато пишуть, щиро намагаючись мене підтримати, який Федір поганий. Мочать Бондарчука. А мені це навіщо потрібно? Тепер його рвуть на частини, як раніше рвали мене. Якщо завтра мені трапиться вийти заміж, всі скажуть: "Ха-ха, ми знали! Як довго він терпів!". І все по новій. По суті, всі ці коментарі не мають до нас ніякого відношення. Я навіть хотіла написати, що друзі, я дуже вдячна за підтримку, але стоп, ми живемо далі. А потім вирішила, що однієї заяви досить", - зазначила вона.

Також жінка розповіла, які у неї відносини з Федором зараз, зазначивши, що колишній чоловік ніколи не відмовляє їй у допомозі.

"Ось Федя подзвонив. Мені потрібна була його допомога, він сказав: "Свєта, я все вирішу, не переймайся". Він не та людина, яка кидає. Дуже порядна. Мені хочеться сподіватися, що, навіть якщо завтра у нього все кардинально зміниться - він одружиться або ще що-небудь, - я для нього залишуся важливою частиною життя", - зізналася Світлана.

Нагадаємо, Федір Бондарчук одружиться з молодшою на 21 рік актрисою

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя