"Суспільне" у день дебатів охоронятиме поліція

Приміщення ПАТ "НСТУ" у день проведення дебатів, як і НСК "Олімпійський", охоронятимуть правоохоронці

Про це на брифінгу повідомив радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко, повідомляє Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Національна поліція, окрім того, що буде здійснювати охорону громадського порядку на стадіоні НСК "Олімпійський", звичайно, буде здійснювати охорону Національної суспільної телекомпанії України, де мають відбутися офіційні дебати. МВС готове, щоб здійснити цю охорону", - зазначив Варченко.

Як відомо, дебати мають відбутися в студії НСТУ 19 квітня в часовому проміжку від 20:00 до 21:00 (якщо інше не буде вирішено Центральною виборчою комісією).

Раніше повідомлялося, що Суспільний мовник відповідатиме за режисерське забезпечення та художнє керівництво ефіру зустрічі кандидатів на НСК “Олімпійський” 19 квітня.

Нагадаємо, Зеленський уже оголосив про розповсюдження безкоштовних квитків на дебати з Петром Порошенком, які мають відбутися 19 квітня.

Він також опублікував відео, в якому наголосив, що команда Порошенка нібито вимагає дві сцени на "Олімпійському" й зауважив, що чинний президент "продовжує ділити людей".

Проте згодом у Порошенка заявили, що під час дебатів на НСК "Олімпійський" сцена не потрібна, оскільки цей захід не є концертом.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна