Судно "Норд" продаватимуть повторно зі знижкою

Арештоване керченське судно "Норд" повторно виставлять на продаж зі знижкою до 10%

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу СЕТАМ.

"Торги не відбулися, оскільки жоден із зареєстрованих учасників не сплатив гарантійний внесок для участі в торгах. Однак в цьому немає трагедії. Заарештований сейнер "Норд" буде перевиставлений на торги зі зниженням ціни відповідно до правил проведення електронних торгів заарештованими активами АРМА і знайде свого покупця", - заявив генеральний директор OpenMarket Віктор Вишнів.

Остаточне зниження ціни буде відомо після висновків оцінювача, зазначив він. Вишнів додав, що гарантійний внесок автоматично повертається всім учасникам аукціону, крім переможця.

Нагадаємо, сьогодні, 7 листопада, Державне підприємство ДП "СЕТАМ" OpenMarket не змогло провести торги із продажу арештованого російського риболовецького судна "Норд".

23 жовтня національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів передало на реалізацію ДП "СЕТАМ" OpenMarket арештоване російське риболовецьке судно "Норд".

Електронні торги були заплановані на 7 листопада, стартова ціна судна – 1 626 181 грн.

Довідка: 27 березня корабель морської охорони українських прикордонників затримав кримське риболовецьке судно "Норд", яке йшло під прапором Росії.

30 березня судно заарештували за рішенням суду, а його капітана взяли під варту.

10 квітня капітан "Норда" Володимир Горбенко вийшов під заставу 35 тис. 240 грн.

19 квітня у Держприкордонслужбі України повідомили, що двоє громадян України, членів судокоманди "Норду", обманним шляхом виїхали до Білорусі.

Пізніше український суд повернув усім членам екіпажу судна російські паспорти, видані їм в окупованому Криму.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна