ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Судно "Механік Погодін", яке затримали в Україні, коштує сім мільйонів доларів

Зараз судно знаходиться у порту Херсона і воно перебуває під санкціями 
 

Depo.Життя
12 серпня 2018 20:00
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Громадське радіо".

Приблизна вартість затриманого у Херсоні російського судна "Механік Погодін" та його майна разом складає близько 7 мільйонів доларів США. Про це розповів у коментарі Громадському радіо постіний представник президента України в автономній республіці Крим Борис Бабін.

"Як мені сказали в СБУ, орієнтовна вартість судна і танкера до 7 мільйонів умовних одиниць", — сказав Бабін.

Він розповів, що судно перевозило нафтопродукти для українського отримувача, однак не називає компанію.

"Якщо відправник вантажу і власник в Росії, а отримувач вантажу в Україні, зрозуміло, що це комерційне питання. Це великі кошти, які люблять тишу. А зараз я привернув до цього питання увагу і ми з цього не зійдемо", — сказав представник президента.

За словами Бабіна, після того, як він повідоми журналістам про затримку російського судна, у РФ почалася "істерія".

"Істерика почалася в російських ЗМІ а також на сайті Миротворець (ред. - український сайт, який публікує дані людей, яких вважає сепаратистами та "агентами Кремля"), який написав мені гнівну пораду не сувати свій ніс куди не треба", — розповів Бабін. За словами Бабіна, про приплив російського судна в українські води повідомили правоохоронці.

"Ми та правоохоронці отримували повідомлення від громадськості про те, що до портів України та внутрішніх вод періодично заходять судна під прапором РФ та належать особам, що є у санкційних списках РНБО", — розповів Бабін.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя