Суддю, який відібрав права в "автомайданівця", виправдали

Святошинський райсуд Києва виправдав суддю Києво-Святошинського райсуду Київської області Владислава Лисенка, обвинуваченого у винесенні завідомо незаконного рішення про позбавлення водійських прав активіста Автомайдану
Depo.Життя
8 квітня 2016 13:17
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив головуючий суддя Сергій Дячук, передає depo.ua з посиланням на  "Українські новини".

"Лисенка Владислава Вікторовича – виправдати, запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання скасувати", – оголосив суддя Дячук.

Він визнав, що суддя Лисенко виніс незаконне рішення, але підкреслив, що немає доказів наявності умислу у нього на винесення завідомо незаконного рішення, як це передбачено ст. 375 Кримінального кодексу.

Також у вироку зазначено, що Лисенко не знав про причетність підсудного активіста руху Автомайдан і не знав, що рапорт ДАІ проти нього був підроблений.

Суд вирішив, що в діях судді Лисенка немає складу злочину.

Крім того, у вироку зазначено, що Генеральною прокуратурою була порушена процедура пред'явлення підозри судді Лисенку і не зібрано достатньо доказів його провини.

Після оголошення вироку прокурор повідомив, що має намір вивчити судове рішення і потім розглянути доцільність внесення апеляції на нього.

Нагадаємо, Лисенко обвинувачувався в тому, що 29 січня 2014 року виніс незаконне рішення про позбавлення прав активіста Автомайдану, який начебто брав участь в автопробігу до резиденції президента Віктора Януковича у Межигір'ї.

При цьому активіст Автомайдану довів, що у вказаний час знаходився у зовсім іншому місці і в автопробігу участі не брав.

У березні 2014 року суд апеляційної інстанції задовольнив його скаргу і скасував рішення судді Лисенка про позбавлення його водійських прав.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя