Суддя закликав Мадонну і Гая Річі дати їх синові спокій

Знаменитості склали договір з майже 30 пунктів, що стосуються опіки та виховання 15-річного Рокко
Depo.Життя
3 березня 2016 14:24
ФОТО: depo.ua

Суддя Верховного суду Нью-Йорка закликала американську співачку Мадонну і її колишнього чоловіка Гая Річі дійти згоди, щоб, нарешті, покласти край їх битві за 15-річного сина Рокко.

Служитель закону наполіг на тому, що знаменитості повинні перестати тиснути на підлітка, повідомляє depo.ua з посиланням на Spletnik.

В ході судового слухання юридична команда Мадонни зажадала, щоб екс-коханого артистки заарештували за неповагу до суду, оскільки Річі повинен був привезти Рокко в Нью-Йорк для вирішення конфлікту, але не виконав цієї вимоги. Однак суддя Дебора Каплан заявила, що вона не видасть ордер на його арешт.
"Обидві сторони самі сприяли тому, що про конфлікт в родині стало відомо громадськості. Рокко цього не хотів. Він хотів, щоб питання, що стосуються його та його сім'ї, вирішувалися в приватному порядку", - сказала суддя.

Адвокат же, що представляє інтереси Рокко і призначений судом, повідомив, що його клієнт в даний час знаходиться в стані невизначеності, але продовжити навчання він має намір в Лондоні. Адвокат також зазначив, що для Рокко цей непростий час, але він не впадає у відчай і сподівається, що в результаті все налагодиться, вирішення проблеми буде знайдено.

Мадонна і Гай Річі погодилися скласти договір з майже 30 пунктів, що стосуються опіки та виховання Рокко. Правда, підписані документи так і не були, оскільки співачку збентежило кілька моментів: зокрема один з пунктів говорить, що вона повинна дозволити молодшому синові Девіду Банді, якого співачка усиновила в шлюбі з Річі, приїхати в гості до Рокко в Лондон.

Також Річі попросив суд скасувати наказ, що вимагає повернути Рокко в Нью-Йорк, але Каплан відмовила в проханні. В результаті справа так і залишилося не закритою, тому суддя закликала знаменитостей подумати в першу чергу не про себе, а про майбутнє їх спільну дитину.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя