Суд зобов'язав НАБУ розслідувати зловживання в ДФС при несплаті податків "Укрнафтою"

Суд зобов'язав НАБУ розслідувати відомості про вчинення посадовими особами Державної фіскальної служби кримінального правопорушення, яке полягають у зловживанні посадовими обов'язками
Depo.Життя
23 березня 2016 21:12
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомила депутат Верховної ради від "Самопомочі" Вікторія Войціцька, передає depo.ua.

"Щойно слідчий суддя Солом'янского районного суду м. Києва Українець В.В. задовольнив в повному обсязі мою та н.д. Журжія А.В. скаргу на бездіяльність Національного антикорупційного бюро України з приводу невнесення відомостей до ЄРДР про кримінальне правопорушення, вчинене головою ДФС Насіровим В.М. та першим заступником голови ДФС Біланом С.М., за ознаками злочинів передбачених ч. 2 ст. 364 та ч. 1 ст. 366 КК України.

Продовжуватимемо і надалі боротися за сплату ПАТ "Укрнафта" податкового боргу у розмірі 10 млрд. грн. та притягнення всіх винних осіб до кримінальної відповідальності", - написала вона. 

#ПеремогаЩойно слідчий суддя Солом'янского районного суду м. Києва Українець В.В. задовольнив в повному обсязі мою та н...

Опубликовано Вікторія Войціцька 23 марта 2016 г.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя