Суд "провалив" позов Пісного проти Парасюка

Жовківський районний суд Львівської області відмовив Василю Пісному в задоволенні позову проти народного депутата Володимира Парасюка
Depo.Життя
17 лютого 2016 15:12
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в постанові суду, яке на своїй сторінці у "Фейсбуці" оприлюднив Парасюк, повідомляє depo.ua

"У задоволенні позовної заяви Василя Пісного до Парасюка Володимира про захист честі, гідності, ділової репутації, спростування неправдивих відомостей та відшкодування моральної шкоди відмовити", - йдеться в постанові суду.

Пісний подав до суду, бо виявляється, що я образив його честь і гідність. Пісний програв цей суд, бо не можна відстоювати те, чого в нього немає.

Опубликовано Володимиром Парасюком 17 февраля 2016 г.

Зазначимо, що позов стосувався інтерв’ю Парасюка Львівській газеті "Експрес", де він "перелічив численні злочини генерала".

Як відомо, навесні 2014 року Василь Пісний очолював Департамент по боротьбі з економічною злочинністю МВС України. А 4 січня 2015 року він звільнився.

Крім того, у ГПУ відкрили кримінальне провадження за фактом нанесення Парасюком тілесних ушкоджень Пісному  19 листопада під час засідання парламентського комітету з питань боротьби з корупцією.

На цьому засіданні Парасюк ударив Пісного ногою в обличчя та плече після фрази останнього: "Та я зробив для революції набагато більше, ніж ви".

Пізніше Парасюк вибачився перед суспільством за цей інцидент.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя