Суд в Криму оштрафував кримську єпархію УПЦ КП та відібрав приміщення

Окупаційний апеляційний суд Севастополя зобов'язав Кримську єпархію УПЦ КП сплатити "Міністерству майнових та земельних відносин Криму" півмільйона рублів та звільнити 112 кв. м на першому поверсі Кафедрального собору у Сімферополі
Depo.Життя
15 червня 2016 15:55
ФОТО: depo.ua

Про це заявив архієпископ сімферопольський і кримський Климент, передає depo.ua з посиланням на "Голос Криму".

"14 червня відбулося засідання Апеляційного суду міста Севастополя, до якого ми звертались з позовом про скасування рішення Арбітражного суду Криму від 14 січня 2016 року, де від нас вимагали звільнення частини приміщення церкви та сплати величезного штрафу. Апеляційний суд підтримав рішення Арбітражного суду. З дня на день ми очікуємо на представників виконавчої служби, які прийдуть втілювати в життя рішення суду", – сказав Климент.

Архієпископ також повідомив, що останнім часом на нього посилився тиск, і він отримує погрози на свою адресу.

Він додав, що українська влада не робить нічого для підтримки Київського Патріархату в Криму.

Зокрема, за його словами, український уряд і досі не прийняв рішення про передачу приміщення в Сімферополі, де знаходиться Кримське Єпархіальне управління УПЦ КП та кафедральний собор святих рівноапостольних Володимира та Ольги, у власність УПЦ КП.

"Для цього достатньо було внести зміни до вже існуючої постанови та прийняти їх рішенням уряду, або ж Верховної Ради. І це дало б нам змогу шукати правди та захисту в міжнародних судах", – зазначив Климент.

Архієпископ додав, що неодноразово звертався до прокуратури АР Крим з проханням відкрити кримінальне провадження щодо судді "Арбітражного суду" Соколової та "віце-прем'єр-міністра" Криму Руслана Бальбека, адже за їх безпосередньої участі продовжується знищення УПЦ КП на півострові.

"Я не був почутий. На сьогоднішній день немає жодного кримінального провадження", – сказав Климент.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя<