Суд у справі "Доктора Пі" перенесли через неявку фігуранта і його адвокатів

Андрій Слюсарчук, відомий як "Доктор Пі", сьогодні, 5 липня, не з'явився на засідання в Апеляційному суді Львівської області
Depo.Життя
5 липня 2016 18:46
ФОТО: depo.ua

В суді повинні були розглядати апеляцію адвокатів Слюсарчука про скасування вироку про позбавлення волі на вісім років. На засідання суду не прийшли й адвокати обвинуваченого, передає depo.ua з посиланням на Zaxid.net.

"Обвинувачений і адвокати не прийшли на засідання, але написали заяву про відвід судді Оксани Малиновської-Мікіч. Це суддя, власне, на підставі рішення якої 3 червня Андрія Слюсарчука випустили із СІЗО. Ми будемо звертатися до Генпрокуратури з проханням подання у Верховну Раду клопотання про зняття з неї недоторканності і арешт, оскільки рішення про зміну запобіжного заходу можна приймати тільки колегіально, а не одноосібно", - розповів адвокат потерпілих від шахрайської діяльності і медичних експериментів лікаря Андрій Петришин.

Оскільки засідання суду не може відбуватися без участі Слюсарчука, то його закрили і перенесли на 7 липня. Враховуючи те, що обвинувачений не з'явився на засідання, то у прокуратури є всі підстави подавати клопотання про зміну запобіжного заходу та повернення його в СІЗО.

За словами Петришина, інформації про те, де саме знаходиться Слючарчук, поки немає, оскільки закордонного паспорта він не здав, тож може вже бути за кордоном.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя