Стріт-артисти з усього світу розпишуть стіни Києва та інших міст України

З 12 травня по 30 липня в Україні пройде Перший міжнародний фестиваль сучасного мистецтва у громадському просторі Mural Social Club
Depo.Життя
11 травня 2016 11:50
ФОТО: depo.ua
Стріт-артисти з усього світу розпишуть стіни Києва та інших міст України
Стріт-артисти з усього світу розпишуть стіни Києва та інших міст України

В рамках масштабного арт-івенту більше 30 художників з усього світу створять близько 30 муралів та кілька інсталяцій в Києві, Одесі, Чернігові.

Організатором фестивалю виступив благодійний фонд Sky Art Foundation, куратори проекту – Олег Соснов та Юлія Островська.

"Наша мета – популяризація мистецтва в Україні. Ми підтримуємо децентралізацію культури міст - створення арт-об'єктів не тільки у центрі, але й на околицях мегаполісів, а також у невеликих населених пунктах. Близько 80% муралів, що будуть створені у рамках першого Mural Social Club, знаходяться саме у спальних районах міст", – зазначає засновник Sky Art Foundation Дмитро Палієнко.

Стріт-артисти з усього світу розпишуть стіни Києва та інших міст України - фото 1

Серед зірок світового стріт-арту, які приїдуть на фестиваль в Україну: Li-Hill, Rodrigo Branco, Evoca1, Fintan Magee, Borondo, Fikos Antonios, Seth, Telmo & Miel, Zio Ziegler та багато інших. "Ми відібрали концептуальних художників, роботи яких прикрашають найпрогресивніші міста світу", – підкреслює Олег Соснов.

Стріт-артисти з усього світу розпишуть стіни Києва та інших міст України - фото 2

У проекті беруть участь й українські автори – Aec Interesni Kazki, Роман Мінін, Сергій Радкевич, Саша Корбан. У стріт-арт себе також спробують метри українського живопису – Олег Тістол, Микола Маценко, Матвій Вайсберг.

Першим гостем фестивалю стане відомий стріт-артист із Нью-Йорку Li-Hill. Художник розпише Центр культури та мистецтв НТУУ "КПІ". "Думаю, це буде дуже знакова робота для столиці, враховуючи популярність автора у арт-світі, а також масштаби обраної будівлі", – впевнена Юлія Островська.

Стріт-артисти з усього світу розпишуть стіни Києва та інших міст України - фото 3

Фестиваль Mural Social Club передбачає не тільки створення настінного живопису та інсталяцій, а й проведення індор-виставок вуличних художників у арт-просторі Sky Art Foundation. А також широку освітню програму – майстер-класи та семінари від світових стріт-артистів.

Проект реалізується за сприяння районних та міських адміністрацій Києва, Чернігова, Одеси.

Sky Art Foundation – благодійний фонд, який був заснований восени 2014 року за ініціативи Дмитра Палієнка. Мета організації – підтримка та розвиток нового покоління українських сучасних художників, а також сприяння міжнародним культурним обмінам та інтеграції української культури у світовий арт-контекст.
Фонд веде активну виставкову та благодійну діяльність, займається організацією міжнародних арт-проектів. Крім того, фінансово підтримує культурні заходи за участю українських художників, засновує гранти талановитим авторам.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном +380505905070 або media@skyartfound.com

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя