Стріт-арт художники провели у Києві майстер-клас для "вуличних" дітей

У рамках урбаністичного фестивалю Mural Social Club благодійні фонди Sky Art Foundation та "Карітас Київ" провели майстер-клас зі стріт-арту для дітей із сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах
Depo.Життя
7 жовтня 2016 11:45
ФОТО: depo.ua

"Подібні заходи, яких у нас заплановано декілька, повністю відповідають одній із цілей фестивалю Mural Social Club – виховання молоді за допомогою мистецтва. Мова йде про естетичну освіту, яка закладає міцний фундамент у формуванні особистості. Віримо у те, що для дітей, які взяли участь у майстер-класі, стріт-арт або будь-який інший вид мистецтва у майбутньому стануть цікавішими за алкоголь чи наркотики", – відзначив засновник Sky Art Foundation Дмитро Палієнко.

За словами основного викладача занять зі стріт-арту Саші Корбана – шахтаря у минулому, а нині відомого вуличного художника, подібні заходи дають дітям надію та віру у те, що їх життя складеться сприятливо. "Я побачив дуже жвавий інтерес з їхньої сторони. Якщо нам вдасться змінити хоча б одне життя на краще, подарувати мрію, яку хтось із них забажає реалізувати, то це буде величезна перемога", – підкреслює Корбан.

 Стріт-арт художники провели у Києві майстер-клас для "вуличних" дітей  - фото 1

Нагадаємо, фестиваль сучасного мистецтва у громадському просторі Mural Social Club 2016 з 12 травня до жовтня проходить в Україні. У рамках масштабного арт-івенту більше 30 художників з усього світу створюють 30 муралів та кілька інсталяцій у Києві, Одесі, Чернігові.

 Стріт-арт художники провели у Києві майстер-клас для "вуличних" дітей  - фото 2

Організатором фестивалю виступив благодійний фонд Sky Art Foundation та його засновник Дмитро Палієнко, куратори проекту – Юлія Островська та Олег Соснов.

Серед зірок світового стріт-арту, які приймають участь у проекті: Li-Hill, Rodrigo Branco, Fintan Magee, Borondo, Fikos Antonios, Marat Morik, Millo, Agostino Iacurci, Elian та багато інших. Серед українських стріт-артистів – Сергій Радкевич, Олександр Гребенюк, Рома Wius, Саша Корбан, Андрій Кальков.

 

 

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя

Мітки: діти, мурал