Стоматологія "Люмі-Дент" розширює мережу клінік у Києві

Одна з найбільших мереж стоматологічних клінік в Києві, компанія "Люмі-Дент", оголосила про відкриття нових представництв. Таким чином, під вивіскою фірми в столиці тепер працюють 15 лікарських кабінетів, з яких 4 спеціалізуються на хірургії

Загалом в мережі є кабінети на масиві Оболонь, у Дарниці, на Лівобережній, Березняках, а також відділення Стоматологія Позняки Люмі-Дент та в декількох інших районах. Дізнатися точну адресу кабінетів та контактні телефони відділень, а також подивитись на карту проїзду ви можете на офіційному сайті компанії.

Нові відділення для зручності пацієнтів

Як було відзначено представниками компанії, розширення мережі представництв продиктовано бажанням надавати якісні послуги як можна більшій кількості потенційних клієнтів. Розташування клінік в різних районах Києва дозволить пацієнтам не витрачати час на дорогу і записуватися в найближчий до будинку кабінет.

Повна комплектація кабінетів новою технікою

На думку представників клініки, нові відділення повністю укомплектовані інноваційним обладнанням, у тому числі апаратами для комп'ютерної діагностики та анестезії, зуботехнічною лабораторією, інтраоральними камерами, дентальними мікроскопами та іншою апаратурою, що дозволяє здійснювати комфортне, безболісне і ефективне лікування.

Передове оснащення всіх філій, у тому числі й тих, які щойно відкрилися, є одним з пріоритетів. Згідно заяви представників клініки, вони використовують передові технології відновлення кісткової тканини, імплантації та виправлення прикусу.

Розширення мережі та розширення асортименту послуг

Окрему увагу було звернено на кваліфікацію персоналу нових відділень клініки – це досвідчені співробітники, які входять до Асоціації стоматологів і стажуються не тільки на Україні, але й за кордоном.

Розширення мережі філій дає змогу клініці надавати широкий асортимент послуг. Наразі кабінети стоматологічної клініки надають наступні послуги:

  • лікування
  • хірургія
  • установка вінірів і брекет-систем
  • імплантація
  • чищення та відбілювання

Для отримання детальної інформації про клініку ви можете звернутись до консультантів, а також відвідати 3D-екскурсію, ознайомитися з відео та фотоматеріалами на офіційному сайті "Люмі-Дент". Тут можна ознайомитись з прейскурантом на певні послуги та поставити свої запитання спеціалісту.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook