Столярова каже, що ображаючи майданівців "сигналила" редакціїї "РЕН-ТВ"

Марія Столярова, яка стала широко відомою після свого мату в ефірі, розповіла, навіщо називала українців у Фейсбуку "нациками" і "орками"
Depo.Життя
23 лютого 2016 22:59
ФОТО: depo.ua

"Детектор Медіа" узяв інтерв'ю у скандальної журналістки, передає depo.ua.

"Як сталося, що 1 березня 2014 року ви у своєму "Фейсбуці" признавалися у коханні до "Беркута", і називали тих, хто "палить покришки" "бандою орків" і "натовпом нациків"  - а через два роки приносите щирі вибачення родичам загиблих на Майдані, запевняючи, що у вас і в думках не могло виникнути бажання їх образити?" - запитав  "ДМ".

Свої антимайданівські і антиукраїнські пости Cтолярова назвала робочою необхідністю. "Це була необхідність по роботі – я давала таким чином сигнали своїй редакції про щось, про що б я не хотіла говорити", - сказала Столярова.

"По-перше, це був 2014 рік, не забуватимемо про це. А по-друге, не забуватимемо, що я – персона публічна, і мені потрібно було входити в довіру, і мої пости, так само, як і фотографії, могли бути продиктовані саме цим", - заявила вона. 

Як розповіла Столярова, вона назвала студентів, що стояли навколішки перед будівлею ОДА 1 березня, "натовпом нациків" тому, що так було треба.

"Не забувайте, де я тоді працювала (на "РЕН-ТВ". - Ред.)", - сказала вона.

Столярова спробувала завірити, що її пости не відображають її реальних поглядів.

"Природно, те, що я виїхала, звільнившись, доводить, що все в моєму житті змінилося", - сказала вона.

Нагадаємо, що Марія Столярова, яка є громадянкою Росії в ефірі програми "Подробности недели" в прямому ефірі про Героїв Небесної Сотні сказала "Ну-ка, давайте заканчивайте эту х*ню".

У зв'язку з цим Національна рада з питань телебачення й радіомовлення винесе питання про призначення позапланової перевірки телеканалу "Інтер".

Зазначимо, сьогодні народний депутат від "Народного фронту" Андрій Тетерук звернувся до СБУ з проханням дати оцінку висловлюванням шеф-редактора "Інтера" Марії Столярової під час ефіру про Небесну Сотню.

Читайте також: Чому Столярова та "Інтер" мають пройти "х...йлограф"

Більше актуальних нови