Столичні будівельники блокують забудови у знак протесту

З плакатами, у робочих маніжках та касках більше сотні будівельників у різних куточках столиці вийшли на страйк проти нападів "тітушок" на будмайданчики
Depo.Життя
23 лютого 2016 13:14
ФОТО: depo.ua
Столичні будівельники блокують забудови у знак протесту
Столичні будівельники блокують забудови у знак протесту

Вони зупинили на годину роботу, аби привернути увагу влади та правоохоронців до проблеми, повідомляє depo.ua з посиланням на Спілку робітників будівельної галузі.

Кажуть, що працювати стало нестерпно: майже щодня "тітушки", які прикриваються активістами, ламають паркани, нівечать техніку та атакують забудовників.

Столичні будівельники блокують забудови у знак протесту  - фото 1

"Тітушки", які нападають на наші будмайданчики, отримують по 500 гривень за годину, а я, щодня важко працюючи – тільки 300 у день. Вони приходять сюди на замовлення, як тільки ближче до виборів. Коли відбуваються напади – ми не працюємо, у нас вимушені простої", - розповідає один із будівельників.

Столичні будівельники блокують забудови у знак протесту  - фото 2

Усі вимоги озвучив напередодні на прес-конференції будівельник Олександр Ярош. Київська влада повинна вплинути на "тітушок" і дати будівельникам і далі працювати в законному руслі, правоохоронці – відкривати кримінальні справи за напади на будівництва, а Мінюст – скасувати ліцензії громадських організацій, чиї «тітушки» заробляють на атаках забудовників.

Столичні будівельники блокують забудови у знак протесту  - фото 3

Представники галузі розповідають, що протягом року було зафіксовано біля 80 нападів на законні будівництва. У всіх випадках забудовник мали всі документи та дозволи на початок робіт. Але "тітушки" інколи тижнями блокували будівництво.

Столичні будівельники блокують забудови у знак протесту  - фото 4

"Працівники не отримують грошей за вимушений простій, а кожен день блокування будівництва - це відтягування термінів здачі об’єктів. Простій одного будівельника означає простій семи спеціалістів із суміжних галузей. А простій галузі це гальмування всієї економіки", - зазначив під час прес-конференції Іван Салій, президент Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів.

Якщо влада не почує будівельників, ті обіцяють вийти під стіни КМДА.

Столичні будівельники блокують забудови у знак протесту  - фото 5

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя