Стінга, який заспівав на весіллі російського олігарха, жорстоко троллять ЗМІ

Британська преса висміяла співака Стінга, який заспівав на весіллі сина російського нафтового олігарха Михайла Гуцерієва
Depo.Життя
5 квітня 2016 11:40
ФОТО: depo.ua

Пройтися по Стінгу вирішило видання The Guardian, повідомляє depo.ua.

Увагу автора критичної колонки у журналі привернуло фото Стінга із нареченим Саїдом.

Стінга, який заспівав на весіллі російського олігарха, жорстоко троллять ЗМІ - фото 1

"Поки неясно, чому він тримає букет - можливо, умови його контракту вимагали від нього спершу виконати два попурі, а потім провести залишок вечора в якості флориста", - підписав світлину автор.

"Проте, просто подивіться на його обличчі. Він так заглядає в обличчя нареченого, наче все його життя залежить від цього", - додає він.

Автор матеріалу натякає, що, можливо, Стінг мріє отримати "російське Греммі". Окрім цього, співакові пригадали ще й виступ на весіллі доньки "тирана" - президента Узбекистану Іслама Карімова у 2010-му році, повідомляє "Таблоїд".

Не забули в британському виданні й про інших світових артистів, які розважали гостей весілля Гуцерієва-молодшого - Енріке Іглесіаса та Дженніфер Лопес.

Зокрема, автор статті вважає, що Іглесіас так ретельно насував бейсболку на обличчя, аби його не впізнали, що з таким же успіхом міг послати виступати свого двійника. Мовляв, ніхто б все одно не помітив підміни.

Стінга, який заспівав на весіллі російського олігарха, жорстоко троллять ЗМІ - фото 2

Що ж стосується Джей Ло, то, на думку автора, вона вбралася, хоча й у свої звичні відверті концерті вбрання, але вони були не надто доречними на мусульманському весіллі.

Нагадаємо, весілля сина російського нафтового магната Михайла Гуцерієва Саїда відзначилось неабияким розмахом. На святкування були запрошені світові зірки

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя