Stellantis: народження світового лідера в області екологічної мобільності

Нова компанія, здатна завдяки своїй гнучкості, креативності та ефективності успішно використовувати можливості, що відкриваються ерою нової мобільності, і пропонувати інноваційні рішення, спрямовані на поліпшення якості життя нашого суспільства.

Stellantis: народження світового лідера…
  • Багату спадщину, що об'єднує в собі культові автомобільні марки, інноваційні бренди в сфері мобільності та активну участь у житті співтовариств в країнах здійснення діяльності.

  • Прекрасні конкурентні позиції на світових ринках з 39 моделями електромобілів до кінця 2021 року.

  • Значний масштаб і блискучі комерційні результати в Європі, Північній Америці і Латинській Америці.

  • Сильний стартовий баланс і впевнене фінансове становище.

  • Потенційний стабільний синергічний ефект від злиття в розмірі понад 5 млрд євро.

  • Ефективна структура управління, спрямована на досягнення високих фінансових результатів.

  • Штат з 400 000 співробітників, твердо націлених на задоволення очікувань і потреб клієнтів в безперервному прагненні до досконалості.

Народження нової компанії Stellantis NV [STLA] ("Stellantis", або "Компанія") - світового лідера нової ери екологічної мобільності, націленого на забезпечення свободи пересування шляхом унікальних, доступних і ефективних транспортних рішень, а також володіє всіма передумовами для використання нових можливостей в світі, що зазнає стрімкі і масштабні зміни.

 

Stellantis, сформований шляхом злиття двох концернів з успішною історією і впевненим фінансовим становищем, є воістину глобальною компанією, яка об'єднує під своїм крилом 400 000 талановитих і досвідчених співробітників, що займаються проектуванням, розробкою, виробництвом, постачанням та продажем автомобілів і рішень в області мобільності по всьому світу, залишаючись в той же час більш культурними та повноцінними членами спільнот, в яких вони живуть і працюють.

 

Stellantis, що включає 11 топ-менеджерів, очолює голова Джон Елканн. Посаду генерального директора займає Карлос Таварес. Він очолює одну з найуспішніших і досвідчених керівних команд в автомобільній галузі, що відрізняється високим професіоналізмом. Завдяки настільки переконливому керівному складу, твердо націленому на прогрес і інновації, Stellantis отримає всі козирі для продовження фінансових успіхів, які формують новий альянс концернів, керуючись головним принципом: руйнувати стереотипи.

 

Багату спадщину Stellantis, що налічує понад 125 років історії, охоплює безліч легендарних брендів з культовими моделями - від розкішних, преміальних і масових легкових автомобілів до надійних пікапів, позашляховиків і легких комерційних автомобілів, а також сегменти служб мобільності, фінансових послуг, запчастин та сервісного обслуговування.

 

Stellantis вже займає міцне положення на ринках Європи, Північної Америки і Латинської Америки і володіє масштабним незасвоєним потенціалом в таких регіонах, як Китай, Африка, Близький Схід, Океанія і Індія. Наявність виробничих майданчиків в 30 країнах дозволяє нової компанії ефективно задовольняти потреби і перевершувати очікування споживачів, поставляючи автомобілі і послуги високої якості на більш ніж 130 ринків.

 

Stellantis стартує з виключно впевнених позицій завдяки високій операційній рентабельності, що відображає успіх компанії в Північній Америці, Європі та Латинській Америці. Новий альянс має намір використовувати ефект від масштабу, щоб активно розвиватися і пропонувати інноваційні рішення в сфері мобільності для клієнтів, досягнувши стабільного синергічного ефекту від злиття в розмірі понад 5 млрд євро. Цьому покликані допомогти інтелектуальні стратегії закупівель та інвестицій, уніфікація силових агрегатів і платформ, застосування найсучасніших науково-дослідних розробок і увагу до питань ефективності виробництва і технічного оснащення. При цьому для досягнення подібного синергічного ефекту закриття існуючих заводів після утворення нової компанії не планується.

 

З моменту формування компанії ефективне управління забезпечать дев'ять департаментів, що охоплюють діяльність в таких областях, як стратегічний розвиток, планування, регіональна політика, виробництво, розвиток брендів і дизайн.

Портфоліо Stellantis ідеально відповідає прагненню пропонувати унікальні рішення в області екологічно чистої мобільності, що задовольняють зростаючим потребам клієнтів в сфері електрифікації, автономного водіння, можливостей зв'язку та спільного використання автомобілів. На зростаючому ринку електромобілів Stellantis нині займає міцні позиції завдяки 29 електрифікованим моделям, плануючи представити до кінця року ще 10 автомобілів з електродвигунами.

Компанія твердо має намір робити важливий внесок в розвиток спільнот, в яких вона веде свою діяльність, продовжуючи, крім іншого, роботу над досягненням довгострокової мети - нульового вуглецевого сліду своїх продуктів, виробничих майданчиків і інших підприємств.

 

Коментуючи створення нової компанії, Джон Елканн зазначив: "Альянс Stellantis не випадково з'явився на світ саме в той момент, коли перед нашим світом постала потреба в автомобільній компанії нового типу, яка здатна запропонувати інтелектуальні екологічно чисті рішення, що забезпечують свободу пересування для всіх. Наш глобальний масштаб і широке охоплення забезпечують нам необхідні ресурси, що дозволяють інвестувати в найсучасніші технології, домагатися досконалості і давати унікальний вибір нашим клієнтам. Однак з першого дня існування компанії нашим головною конкурентною перевагою є широкий географічний обхват і професійна команда співробітників Stellantis. Саме їхня енергія, знання і цілеспрямованість дозволили втілити проект Stellantis в реальність. І саме вони день за днем ​​будуть працювати над тим, щоб в умовах нової ери мобільності вести компанію до нових вершин".

 

 "Це великий день. Через рік після того, як ми оголосили про цей проект, Stellantis з'явився на світло - попри безпрецедентні соціальні та економічні проблеми, викликані пандемією COVID-19. Я хочу від щирого серця подякувати всім співробітникам, які зробили це можливим, і також висловити свою вдячність всім нашим працівникам, що продовжували успішно працювати над просуванням компанії в цей непростий рік. Це є свідченням гнучкості, креативності та вміння нашої команди адаптуватися до мінливих умов. Головне для нас - бути кращими, а не найбільшими, і ми хочемо, щоб наше підприємство являло собою щось більше, ніж проста сума утворюють її компаній. Це в черговий раз свідчить про намір нашого альянсу стати провідним гравцем автомобільної галузі в сучасних постійно мінливих умовах. Stellantis вірить в безперервне прагнення до досконалості, що дозволяє разом з тим підвищувати добробут своїх співробітників", - прокоментував Карлос Таварес.

 

Торгівля акціями нової компанії стартувала 18 січня на фондовій біржі Euronext в Парижі і на Італійської фондовій біржі в Мілані, 19 січня - на Нью-Йоркській фондовій біржі в США.

 

Повні підсумки 2020 року будуть опубліковані 3 березня 2021 року.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"