Стало відомо, за скільки українці готові літати лоукостами до ЄС

Гранична вартість перельоту, за якої послуги лоукостів до країн ЄС будуть цікаві масовому споживачеві, становить 1 тис. грн у розрахунку на переліт в одну сторону

Depo.Життя
15 грудня 2017 09:36
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у дослідженні громадської організації "Європи без бар'єрів" та фонду "Демократичні ініціативи", передає Depo.ua із посиланням на "Європейську правду".

Так, відповідаючи на запитання "Яку ціну ви могли б дозволити собі за квиток на літак до країн ЄС", 28,7% опитаних заявили, що літатимуть, якщо квиток буде не дорожчий за 500 грн в один бік, тобто до 1 тис. грн за маршрут в обидва боки. Ще 14,9% заявили про готовність користуватися послугами лоукостів, якщо вартість квитка не перевищуватиме 1 тис. грн (2 тис. грн в обидва боки).

Лише незначна частина опитаних визнає готовність користуватися дорожчими авіапослугами. 5,4% будуть літати за ціною до 1-2 тисячі гривень (2-4 тис. в обидва боки), 1,6% готові платити до 5 тис. грн (10 тис. в обидва боки), 0,8% мають намір платити ще більше.

Майже половина опитаних не змогли визначитися із відповіддю. Це приблизно відповідає кількості тих, хто не має наміру користуватися авіатранспортом навіть у разі масового виходу лоукостів на український ринок (таких – 45,4%)

Опитування проводилося з 23 жовтня по 5 листопада 2017 року. Було опитано 1614 респондентів у всіх регіонах України, за винятком окупованих територій. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,6%.

Нагадаємо, лоукостер Wizz Air має намір з червня 2018 року збільшити число польотів на лінії Львів-Вроцлав до чотирьох рейсів на тиждень.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя