ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Стало відомо, за скільки українці готові літати лоукостами до ЄС

Гранична вартість перельоту, за якої послуги лоукостів до країн ЄС будуть цікаві масовому споживачеві, становить 1 тис. грн у розрахунку на переліт в одну сторону

Depo.Життя
15 грудня 2017 09:36
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у дослідженні громадської організації "Європи без бар'єрів" та фонду "Демократичні ініціативи", передає Depo.ua із посиланням на "Європейську правду".

Так, відповідаючи на запитання "Яку ціну ви могли б дозволити собі за квиток на літак до країн ЄС", 28,7% опитаних заявили, що літатимуть, якщо квиток буде не дорожчий за 500 грн в один бік, тобто до 1 тис. грн за маршрут в обидва боки. Ще 14,9% заявили про готовність користуватися послугами лоукостів, якщо вартість квитка не перевищуватиме 1 тис. грн (2 тис. грн в обидва боки).

Лише незначна частина опитаних визнає готовність користуватися дорожчими авіапослугами. 5,4% будуть літати за ціною до 1-2 тисячі гривень (2-4 тис. в обидва боки), 1,6% готові платити до 5 тис. грн (10 тис. в обидва боки), 0,8% мають намір платити ще більше.

Майже половина опитаних не змогли визначитися із відповіддю. Це приблизно відповідає кількості тих, хто не має наміру користуватися авіатранспортом навіть у разі масового виходу лоукостів на український ринок (таких – 45,4%)

Опитування проводилося з 23 жовтня по 5 листопада 2017 року. Було опитано 1614 респондентів у всіх регіонах України, за винятком окупованих територій. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,6%.

Нагадаємо, лоукостер Wizz Air має намір з червня 2018 року збільшити число польотів на лінії Львів-Вроцлав до чотирьох рейсів на тиждень.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя