ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Стало відомо, які країни є найбезпечнішими для туристів

У новому рейтингу країни Близького Сходу й Північної Африки виявилися за деякими показниками безпечнішими для мандрівників за більш популярні напрямки для відпочинку

Depo.Життя
12 листопада 2018 19:59
ФОТО: depo.ua

Експерти Which? Travel оцінили 20 популярних туристичних країн за чотирма критеріями: криміногенна ситуація, природні катаклізми, загрози для здоров'я та ймовірність терактів, йдеться на сайті видання, повідомляє Depo.ua.

Найбезпечнішою для туристів країною виявилася Ісландія. Тут найнижчий рівень злочинності: з 2000 року в Ісландії було вбито лише 36 осіб, тобто в середньому близько двох на рік. Трагічно, але статистично означає, що це одна з найбільш мирних націй на планеті.

Незважаючи на наявність активних вулканів, а також на те, що в Ісландії стається до 500 землетрусів на тиждень, ймовірність мандрівників зіткнутися тут зі стихійним лихом також низька. За цим показником країна льодів програє лише Барбадосу.

Далі в списку найбільш безпечних туристичних напрямків розташувалися ОАЕ, Сінгапур, Іспанія, Австралія, Канада і Японія. Найгірші показники щодо криміногенної ситуації - у Південної Африки, Туреччини, Таїланду, Індії та Мексики. Крім того, ризик стати жертвою злочинців у Йорданії виявився нижчим, ніж у Франції, Італії, США й Таїланді.

Країною, де, найвірогідніше, можна зіткнутися з природним катаклізмом, стала Японія, що потерпає від землетрусів. Однак за іншими критеріями ця країна цілком безпечна.

Проблеми зі здоров'ям, визначили експерти, найімовірніше, можуть спіткати туристів в Індії, Південній Африці й Таїланді. Найнижчим ризик нашкодити здоров'ю виявився в Ісландії, Іспанії, Греції, Франції, Італії, ОАЕ, Японії та США.

Що ж до тероризму, то його "не можна виключати" ніде, навіть в Ісландії та Японії. В одних місцях він "ймовірний", в інших - "дуже ймовірний". Так, тероризм "дуже ймовірний" в Австралії, Йорданії, Франції, США, Індії, Таїланді й Туреччині.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя