Стало відомо, як спільні подорожі пари впливають на кількість сексу і відносини

Численні дослідження підтверджують, що рівень щастя людей, які регулярно подорожують, набагато вище тих, хто обмежує себе у відпочинку
Depo.Життя
14 серпня 2016 15:08
ФОТО: depo.ua

Як вдалося з'ясувати американським дослідникам, спільні подорожі з партнером так само сприятливо позначаються не тільки на рівні щастя, але і на відносинах, передає depo.ua з посилапнням на Smarter Travel.

Дослідження, проведене Американською туристичною асоціацією (United States Travel Association - USTA) показало, що ті пари, які регулярно подорожують разом, зазначають у відносинах більше взаєморозуміння. Крім того, спільні подорожі позитивним чином впливають на кількість сексу – зокрема, за твердженням дослідників, пари, які подорожують, займаються сексом частіше тих, хто не їздить разом на відпочинок.

У свою чергу, психологи вважають спільну подорож ідеальним способом перевірити партнерів на сумісність. Зокрема, американські психологи переконані, що під час подорожі людина виходить із зони комфорту і демонструє свої особистісні якості набагато сильніше, ніж у звичній домашній обстановці.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя