Стало відомо, від чого залежить розмір члена у чоловіків

Певні токсини і хімікати з навколишнього середовища впливають на розмір і товщину статевого члена і розвиток яєчок

Дослідження показало, що довжина пеніса чоловіків, які зазнали токсинів, була приблизно на 1,25 см коротше довжини у здорових чоловіків, повідомляє Kurier, передає Depo.ua з посиланням на "Обозреватель".

За словами групи вчених із Падуанського університету, це може звучати як поганий жарт, але експертиза дала чіткі результати.

Хімікати, які мають вплив, називають перфторованими і поліфторованими речовинами. Вони включають у себе близько 3000 матерій. До 2013 року їх використовували для виробництва тефлону для сковорідок, також їх часто використовують для покриття кавових кухлів, у виробництві верхнього одягу, засобів для чищення та косметики.

Для цього відкриття вчені вивчали під мікроскопом геніталії 383 молодих людей у віці в середньому 18 років. Крім вимірювань були проаналізовані сперматозоїди і гормональний статус чоловіків. 212 учасників були з регіону на півночі Італії, де питна вода сильно забруднена перфторованими і поліфторованими речовинами.

Результати досліджень показали, що у чоловіків, які підпадали під вплив хімікатів, пеніс і яєчка були значно менші, і якість сперми також мала значні відхилення, ніж у групі порівняння.

Нагадаємо, науковці поставили діагноз Джеймсу Бонду.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна