Стало відомо, хто може зайняти місце Аласанії, - ЗМІ

Новим гендиректором Національної телекомпанії України після відставки Зураба Аласанії може стати його заступник Олександр Харебін
Depo.Життя
1 листопада 2016 18:59
ФОТО: depo.ua

Про це у вівторок повідомляє видання "Телекритика" з посиланням на джерело на медіаринку, знайоме з обговоренням можливих кандидатур, передає Depo.ua.

Цю інформацію частково підтвердив нардеп від БПП Григорій Шверк.

За його словами, Харебін дійсно прагне зайняти крісло гендиректора, і в разі уходу Аласанії його кандидатура - одна з найбільш вірогідних.

Вказується, що пост першого заступника гендиректора НТКУ Харебін зайняв в лютому 2015 року.

До цього, згідно з опублікованою на сайті телеканалу "UA: Перший" біографії, він "брав активну участь в суспільно-політичних процесах держави як політичний консультант і експерт".

При цьому, як пише видання, телеканал замовчує про останню відому посаду Харебіна - в листопаді 2013 роки після покупки Сергієм Курченко "Українського медіа холдингу" Харебін став членом наглядової ради і операційним директором компанії.

Коли саме він покинув цей пост, невідомо.

До приходу в "Український медіа холдинг" Харебін близько шести років пропрацював в медіахолдингу Сергія Тарути "Медіа Інвест Груп", очолюючи спочатку журнал "Експерт Україна", а потім і все видавництво.

Сам Харебін поки не коментував цю інформацію.

Нагадаємо, що генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія написав заяву на звільнення за власним бажанням з посади голови НТКУ.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя