Стали відомі найкращі проекти в електронній комерції за минулий рік

14 квітня в Києві відбулося нагородження кращих українських проектів у сфері електронної комерції
Depo.Життя
18 квітня 2016 16:49
ФОТО: depo.ua

Переможців конкурсу E-Awards 2016 обирали в 5-ти основних номінаціях.

За результатами всеукраїнського онлайн голосування перемогу в номінації «Вибір споживача» завоювали компанії:

- ModnaKasta стала «Кращим інтернет-магазином»;

- Rozetka виграла нагороду «Кращий інтернет-супермаркет».

- ПриватБанк був визнаний «Кращим сервісом з продажу онлайн квитків - E-tickets».

- OLX переміг в категорії «E-services» (майданчики, які заробляють на комісії).

Варто зазначити, що нагороди в цій номінації отримали ті проекти, за які було віддано найбільшу кількість голосів споживачів. Останні вибирали улюблені проекти з шорт-листів номінантів (по 10 компаній в кожній категорії), які складали члени журі конкурсу.

У номінації «Краща рекламна кампанія в e-commerce» журі визначали маркетингову кампанію 2015 року, яка мала значний вплив на розвиток свого бізнесу. Переможцем в цій номінації також став OLX.

У номінації «Краще В2В-рішення для e-commerce» самі гравці ринку, подаючи анкети для участі, обрали сервіс, що найкраще допомагає організовувати бізнес в e-commerce. Переможцем стала «Нова пошта», набравши найбільшу кількість голосів від e-commerce компаній.

У номінації «Людина року в Е-commerce» учасники конкурсу та експерти вибрали Дмитра Дубілета, керівника напряму інформаційних технологій в ПриватБанку, як людину, яка протягом минулого року внесла персональний внесок в розвиток галузі.

«Проривом року» експерти журі назвали компанію ModnaKasta, яка в 2015 році запровадила суттєві зміни практично в кожній складовій свого бізнесу і взаємодії з клієнтами - це і нове ціноутворення, і проекти, спрямовані на підвищення лояльності клієнтів, і нові послуги та сервіси.

Організатор конкурсу, керівник Ukrainian E-commerce Expert Ірина Холод зазначила, що участь в E-Awards 2016 прийняли більше 130 інтернет-проектів, а споживче онлайн голосування зібрало рекордну кількість голосів - близько 10 000 покупців товарів в мережі віддали свої голоси за кращих в номінації «Вибір споживача».

Після ряду проведених процедур компанія Deloitte підтвердила, що організатори Ukrainian E-Commerce Awards дотримувалися методології визначення рейтингу при оцінці номінантів і визначення переможців. 

Стали відомі найкращі проекти в електронній комерції за минулий рік - фото 1

Стали відомі найкращі проекти в електронній комерції за минулий рік - фото 2Стали відомі найкращі проекти в електронній комерції за минулий рік - фото 3

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя