Стали відомі деталі сімейної угоди між Піттом і Джолі

Анджеліна Джолі і Бред Пітт, які перебувають у процесі розлучення, уклали тимчасову угоду, за якою шестеро дітей пари залишаються під повною опікою Джолі до 20 жовтня
Depo.Життя
1 жовтня 2016 19:41
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє depo.ua з посиланням портал TMZ, актриса повністю задоволена прописаними в договорі умовами.

 За угодою, Пітту дозволено відвідувати дітей тільки в присутності лікаря. Він також буде періодично здавати аналізи на наявність алкоголю або наркотичних речовин в організмі. При цьому повідомляється, що перші аналізи вже були зроблені і виявилися негативними.

Також обидва батьки зобов'язані пройти індивідуальні консультації у психолога, а також разом зі своїми дітьми зустрітися з фахівцем із сімейної психотерапії.

Угода діятиме протягом трьох тижнів, після чого відділ із захисту дітей і сім'ї введе нові умови або передасть справу до суду.

Нагадаємо, 20 вересня стало відомо, що Анджеліна Джолі подала на розлучення. Вона просила дати їй опіку над шістьма дітьми, яких виховувала пара.

У пресі з'явилася інформація про те, що виною всьому - інтрижка Пітта з Маріон Котійяр. Ці чутки спростовують усі фігуранти історії.

Згідно з іншими даними, Пітта запідозрили в жорстокому поводженні з дітьми. У свою чергу його дружина Джолі заявила про "небезпеку" для їхніх дітей з боку чоловіка.

Зазначимо, що Джолі і Пітт були разом близько 12 років, але одружилися лише в 2014 році. У них шестеро спільних дітей, троє з яких - прийомні.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя