Стала відома сенсація Книжкового Арсеналу

Нею став світовий бестселер Сари ТОРНТОН «33 митці у 3 актах»
Depo.Життя
12 квітня 2016 16:28
ФОТО: depo.ua

Найкраща Книга Року про мистецтво за версіями Guardian та Huffington Post, виходить в рамках видавничої програми Ukrainian Art Book, започаткованої видавництвом Art Huss. Перекладений 8 мовами бестселер Сари Торнтон, чиє ім'я вже добре знане шанувальниками мистецтва у всьому світі, – виходить українською мовою вперше на пострадянському просторі і буде презентований на Книжковому Арсеналі (20-24.04.16).

Видавництво Art Huss, започатковуючи програму видання світових бестселерів Ukrainian Art Book - працює в руслі світових трендів і глобального попиту на якісний нон-фікшн. «33 митці у 3 актах» не поступається найкращим зразкам жанру нон-фікшн і розрахована на активного сучасного міського читача 20-60 років. Книга Сари Торнтон – це віртуозне поєднання глибокого знання сучасної глобальної мапи мистецтва і жвавості розповіді.

Канадка за походженням, Сара Торнтон, після отримання ступеня бакалавра історії мистецтва переїхала до Лондону, щоб продовжити вивчення соціології, провела останні десять років, уважно відстежуючи процеси, що відбуваються в сучасному мистецтві, і працюючи над статтями про ринок мистецтва для The Economist, Artforum, The Guardian та ін. Спостерігаючи та аналізуючи, збираючи «докази» і колекціонуючи красномовні деталі, вона підвела своєрідний підсумок своїм дослідженням соціальної історії сучасного мистецтва у книзі «Сім днів у світі мистецтва». Вона була названа Книгою року, за версією New York Times і стала міжнародним бестселером, перекладеним 18 мовами! Дослідницька робота, яка проводилася понад 4 роки, дозволила розкрити антропологію світу мистецтва.

«33 митці у 3 актах» – пропонує вражаючу добірку митців, від міжнародних суперзірок до непублічних викладачів мистецтва. Авторка розповідає про свої візити до Ай Вейвея перед та після ув’язнення, про виступи Джеффа Кунса перед колекціонерами у Лондоні, Франкфурті та Абу-Дабі. Торнтон зустрічається з Яої Кусамою в її студії, що знаходиться поруч з токійською божевільнею. «33 митці у 3 актах» шукають відповідь на питання: що значить бути митцем у сучасному світі?

Українське видання супроводжуватиметься ілюстраціями молодого українського художника Микити Кравцова.
Буде проведено кілька виставок українських митців, в рамках яких будуть проведені паралелі з дослідженням Сари Торнтон.
Презентації видання проходимуть за участі відомої української мисткині Алевтини Кахідзе.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя