США зняли заборону на польоти до трьох українських міст

Федеральне авіаційне управління США (FAA) дозволило американським авіакомпаніям та їхнім компаніям-партнерам відновити польоти до трьох українських аеропортів, пояснивши це тим, що ситуація там безпечна

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Reuters.

"FAA повідомило, що дозволяє здійснювати польоти до трьох додаткових аеропортів України, в тому числі в друге за величиною місто України, Харків, оскільки воно розташоване на безпечній відстані від зони бойових дій", - йдеться у повідомленні.

Також вильоти та прильоти будуть здійснюватися у міжнародних аеропортах Дніпра і Запоріжжя. У FAA зазначили, що операції там можуть проводитися з "мінімальним додатковим ризиком".

Як наголошують у Федеральному авіаційному управлінні США, умови безпеки "істотно стабілізувалися в деяких регіонах України". Крім того, скасуванню обмеження посприяло те, що протягом понад двох років польоти неамериканських авіакомпаній на чорноморських маршрутах відбувались безпечно.

Водночас у FAA зазначили, що воно буде зберігати заборони на рейси по Криму та деяких регіонах України.

Нагадаємо, у квітні 2014 року FAA рекомендувало американським авіакомпаніям припинити польоти над Кримом та зонами військового конфлікту в Україні і розширило зону обмеження після збиття рейсу MH17.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна