США внесли до списку санкцій три кримські винзаводи

США розширили список санкцій щодо Росії, включивши туди кримські винзаводи "Новий Світ", "Масандра" і "Магарач"
Depo.Життя
22 грудня 2015 19:56
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляється у повідомленні Мінфіну США, передає depo.ua з посиланням на "РИА Новости".

У списку - 34 фізособи і організації, за версією відомства, що надавали сприяння Росії в частині втручання в справи України.

"Сьогоднішні кроки підтверджують прихильність США пошуку шляхів дипломатичного врегулювання кризи в Україні, які підтримуються нашими санкціями щодо Росії", - кажуть у Мінфіні.

У список секторальних санкцій були додані Banco VTB Africa, "дочки" ВТБ в Казахстані, Вірменії, Австрії, Білорусії і в Україні; ВТБ-24, "ВТБ-страхування", ВТБ-лізинг.

Крім того, під санкції потрапили "дочки" Сбербанку в Білорусії, в Україні, в Казахстані, Швейцарії, а також "Сбербанк-Капітал", Sberbank Europe, "Сбербанк Фінанс", "Сбербанк-страхування", Sberbank investments і "Сбербанк-лізинг ".

У список потрапили також недержавні пенсійні фонди Ощадбанку і ВТБ, а також Новікомбанк, крупна девелоперська компанія "ГАЛС-Девелопмент" і сервіс онлайн-платежів "Яндекс-гроші".

Санкції введені відносно ряду громадян Росії,  які мають відношення до концерну "Калашников" і Іжевського механічного заводу.

"Три людини внесені (до списку санкцій), оскільки діяли від імені раніше внесених в список організацій - концерну" Калашников "і Іжевського механічного заводу", - йдеться в повідомленні відомства.

Йдеться, зокрема, про Тетяну Черних, яка в документах мінфіну США фігурує як "менеджер з міжнародних відносин Іжевського механічного заводу", Едуардові Іоффе (заступник генерального директора з торговельним зв'язкам концерну "Калашников"), а також Вахтанга Карамяном (директорові з розвитку бізнесу на Близькому Сході в концерні "Калашников").

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя