США продовжать обговорювати з Нідерландами українське питання, - Держдеп

США продовжать обговорювати з Нідерландами питання, пов'язані з Києвом, але поки не знають, якими будуть наслідки голландського референдуму
Depo.Життя
8 квітня 2016 22:09
ФОТО: depo.ua

Про це заявив в п'ятницю представник Держдепу Марк Тонер, повідомляє depo.ua з посиланням на Цензор.НЕТ.

"Ми проводили відверті обміни думками з Нідерландами, які є нашими близькими союзниками, з низки тем, в тому числі і по Україні. І ми продовжимо вести такого роду переговори", - сказав він на брифінгу.

Тонер нагадав, що США розчаровані тим, що виборці в Нідерландах на референдуми, який мав консультативний характер, висловилися проти угоди між Україною та ЄС.

"Але ми поважаємо демократичний процес в Нідерландах", - додав М.Тонер.

За його словами, США на даному етапі "не знають, яким буде наступний крок в Нідерландах (по проблемі ратифікації угоди про асоціацію - ред.)".

Нагадаємо, що 6 квітня в Нідерландах пройшов консультативний референдум щодо асоціацію України і Європейського Союзу. На референдум виносилося одне питання: "Ви "за" чи "проти" ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС?".

За останніми даними екзит-полу, "проти" асоціацію України з ЄС – 61,1% голландців, "за" – 38,1%. Явка на референдумі склала 32,2%. Офіційні результати референдуму про Угоду про асоціацію між Україною і Європейським Союзом будуть оголошені 12 квітня.

 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя