ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

США посилили правила для країн з безвізом

США висунули нові вимоги для 38 країн, які беруть участь у програмі безвізового режиму

Depo.Життя
16 грудня 2017 09:47
ФОТО: depo.ua

Ці країни повинні використовувати дані про контртерористичних операціях США для перевірки своїх громадян, що перетинають кордони з третіх країн, передає Depo.ua з посиланням на Reuters.

Відзначається, що багато країн вже це роблять. Тепер це повинні робити всі країни, які мають безвізові домовленості з Сполученими Штатами.

Крім того, Вашингтон зобов'язав проводити інформаційні кампанії про наслідки перевищення терміну перебування в США тих країн, чиї громадяни найчастіше цим зловживають.

Серед таких країн - Греція, Угорщина, Португалія та Сан-Марино.

Зокрема, громадяни цих країн, які перевищили можливий термін перебування в США, в майбутньому можуть бути позбавлені права на безвізові поїздки в США.

Також США почне оцінювати країни, які мають безвізові угоди з Вашингтоном за їх гарантіям проти "інсайдерських загроз" у своїх аеропортах, особливо у тих, які мають прямі рейси в США.

Мета перевірок - переконатися, що працівники аеропортів і авіації в цих країнах не корумповані і не намагаються створювати загрозу для літаків, особливо тих, які пов'язані з США.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя