США передали НАБУ обладнання і комп'ютери на 500 тис. доларів

Посольство США в Україні спільно з Федеральним бюро розслідувань передало Національному антикорупційному бюро України обладнання та комп'ютери на суму 500 тис. доларів
Depo.Життя
6 травня 2016 17:46
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у повідомленні на сторінці посольства США в Україні у "Фейсбуці".

"5 травня посол Джеффрі Пайєтт відвідав НАБУ та зустрівся з директором бюро Артемом Ситником, першим заступником директора Гізо Углавою та іншими працівниками НАБУ, у тому числі детективами та аналітиками", – йдеться у повідомленні.

"У квітні цього року відділ з правоохоронних питань (INL) Посольства США у співпраці з ФБР передав НАБУ в дарунок обладнання для оцифрування паперових документів, комп’ютери, програмне забезпечення на 500 тис. доларів, яким ФБР особисто користується для розслідування корупції та інших складних справ", – додають у посольстві.

У посольстві також нагадили, що з 2015 року відділ з правоохоронних питань Посольства США співпрацює з НАБУ, щоб забезпечити прозорий, на конкурентній основі, процес відбору детективів, аналітиків та інших членів команди бюро.

"Також з минулого року відділ INL профінансував базові п’ятитижневі тренінги для 70 детективів, проведені Центром протидії корупції", – додали у диппредставництві США.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя