США надали Україні обладнання для захисту кордону

Системи прикордонного контролю США вже прибули на українську митницю в рамках надання військової допомоги Україні
Depo.Життя
16 лютого 2016 07:56
ФОТО: depo.ua

Перші зразки вже проходять митний огляд в Україні, стверджують представники конгресу США і компанії-виробника, передає depo.ua з посиланням на "Радіо Свобода".

"В концерні "Укроборонпром", який є партнером проекту, говорять про готовність налагодити спільне з Сполученими Штатами виробництво такого обладнання в Україні. Прихильники військової допомоги Україні в Конгресі США не виключають кооперації з Україною у виробництві озброєнь, аж до крилатих ракет малої дальності", - наголошується в повідомленні.

Американські системи прикордонного контролю вже прибули на українську митницю і найближчим часом почнуть працювати на українському кордоні. Вони в автоматичному режимі дозволяють бачити будь-які пересування людей, транспортних засобів або суден у прикордонній смузі та зводять до мінімуму людський фактор.

Українська прикордонна служба, маючи таке обладнання, ефективніше контролюватиме кордони, і отримає змогу формувати більш концентровані підрозділи для контролю за лінією кордону, розповів журналістам генеральний директор ДК "Укроборонпром" Роман Романов.

Він уточнив, що у прикордонній смузі вже навіть готові фундаменти для розгортання цих комплексів контролю, відтак вони почнуть діяти "максимально швидко".

У концерні уточнюють, що перші американські системи прикордонного контролю почнуть діяти на морській ділянці українського кордону.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя