Співробітників китайського банку відшмагали за погану роботу

Тренер з лідерства вирішив відшмагати лінійкою співробітників банку, яку показали погані показники на тренінгу
Depo.Життя
21 червня 2016 10:00
ФОТО: depo.ua

Два керівника банку на північному заході Китаю відсторонені від роботи після того, як в інтернеті опублікували відеозапис публічного покарання співробітників за погані результати на тренінгу, передає depo.ua з посиланням на ВВС.

На записі, зробленому, судячи з усього, на мобільний телефон, видно, як чоловік з мікрофоном запитує у восьми осіб, серед яких чотири жінки, чому вони посіли останні місця в ході навчального дня.

Після цього чоловік починає бити їх великою лінійкою. Цзян Ян, тренер з "академії лідерства", який потрапив на відео, пізніше вибачився за свою поведінку.

Він заявив, що тілесні покарання - один з найбільш ефективних способів підвищити свідомість, хоча визнав, що його методи навчання прийнятні не для всіх.

Чиновники китайського Союзу сільських кредитних кооперативів пізніше підтвердили порталу Chinanews.com, що відео було знято в суботу під час тренінгу, що проводився Сільським комерційним банком для 216 співробітників

Неназваний співробітник фінансової установи також розповів Beijing Times, що шмагання було лише одним з видів покарання, ще 16 співробітникам поголили голову.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя