СБУшник "вибивав" зі священика $50 тис.

Полковник СБУ вимагав від єпископа УПЦ МП 50 тисяч доларів хабаря за те, що нікому не говоритиме про подробиці особистого життя чоловіка
Depo.Життя
19 січня 2016 15:09
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у рішенні апеляційного суду Одеської області від 23 грудня 2015 року, яке розміщене в Єдиному реєстрі судових рішень, передає depo.ua з посиланням на ТСН.

Полковник, заступник начальника головного відділу захисту національної державності УСБУ в Одеській області, дізнався "деякі подробиці особистого життя та служіння єпископа", вікарія Одеської єпархії УПЦ МП, намісника Свято-Іверського Одеського чоловічого монастиря Діодора.

Разом зі своїм заступником, полковник вимагав від церковнослужителя 50 тисяч доларів за знищення компрометуючих матеріалів та збереження таємниці. У випадку відмови, полковник погрожував публічним розголошенням інформації та заведенням кримінальної справи проти священика.

Єпископ виконав вимогу і вже наступного дня полковнику висунули підозру у правопорушенні. Мірою покарання є ув'язнення на два місяці з заставою в 2 млн грн.

Полковник спробував оскаржити таке рішення, оскільки сума застави для його сім'я є непомірною. Але, враховуючи особливо важку ступінь злочину, а також те, що полковник має доступ до службових документів, знищення яких може перешкодити розслідуванню, суд у скарзі відмовив.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя