Співаючий ректор Поплавський почав розпродаж свого бізнесу

Стало відомо про розпродаж ресторанів Михайла Поплавського
Depo.Життя
25 квітня 2016 16:20
ФОТО: depo.ua

Ректор Київського національного університету культури і мистецтв, народний депутат і артист Михайло Поплавський, продає частину свого бізнесу: ресторани "Хата карася" і "Вареники", готель, бензозаправки і міні-маркет.

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Страна.ua.

Як стало відомо ЗМІ, Поплавський має намір позбутися від легендарного місця на 246-му км траси Київ - Одеса біля Умані. А саме - великий банер про продаж з'явився на даху ресторану "Хата карася".

Співаючий ректор Поплавський почав розпродаж свого бізнесу - фото 1

Оголошення на сайті нерухомості свідчить, що потенційному покупцеві пропонується 70 соток землі під комерційне використання, для громадського харчування (рибний ресторан і варенична), готель на 35 номерів і невеликий продуктовий магазин. Ріелтор Дмитро рекламує, мовляв, також не території є АЗС, комісію при продажу він не бере, а вкладення швидко окупиться. Більш того, комплекс можна взяти в оренду або купити по частинах.

"Спочатку ми призначили ціну в $ 700 тис., але зараз прибрали її, тому що зрозуміли, що це дорого. Формуємо нову цифру, яка буде значно нижче. Ось шеф повернеться в Україну 10 травня, і зможемо сказати точніше, - відзначив брокер. - він зараз багато чого продає. Ось дві заправки вже пішли і дві знову виставили на продаж ".

Нагадаємо, що, судячи з даних з офіційного сайту, мережа Поплавського "Батьківська хата" складається з 24 комерційних об'єктів. Це еко-ресторани, які спеціалізуються на варениках і чебуреках, міні-маркетах, магазинах з фермерськими продуктами і придорожніх готелів.

Відзначимо, що член депутатської групи "Воля народу" Поплавський не поспішає оприлюднювати свіжу податкову декларацію. У звітності за 2014 рік значиться, що заробив "співаючий ректор" 13,5 млн грн, половину з цих грошей йому принесла підприємницька діяльність. Також в документі значаться кілька ділянок, особняк і дві квартири.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя