Співак Маршал заспівав гімн "вати" та пригрозив Україні

Російський музикант Олександр Маршал заспівав пісню зі словами "Я - росіянин. Я той самий "колорад""
Depo.Життя
4 серпня 2016 15:57
ФОТО: depo.ua
Співак Маршал заспівав гімн "вати" та пригрозив Україні
Співак Маршал заспівав гімн "вати" та пригрозив Україні

Пісня викликала неабиякий резонанс у соцмережі, повідомляє depo.ua.

Маршал прокоментував закиди, що він, мовляв, "вата, рашист та "совдепівський відстій".

"Я зазвичай цього не читаю. Тому що нещасні люди, що вони ще можуть сказати. Як вони можуть мені пред'являти претензії, якщо я росіянин і народився в цій країні? Я славлю свою країну. І ніяких претензій у мене немає ні до України, ні до кого", - сказав співак "Комсомольській правді".

"Я просто хотів сказати цією піснею, що взагалі не чіпайте Росію. Я якось перечитував Бісмарка, його спогади всілякі. І там є такий вислів, що ні воюйте з Росією, не можна з Росією воювати, ви програєте", - згадав Маршал.

Музикант розповів також про те, яка сильна армія на Росії.

"Ну, скільки ж можна вчити людей, я не розумію. І все одно все намагаються, і НАТО все ближче. Хоча я їжджу по військових частинах, буваю на флоті і бачу, наскільки наша армія і флот стали сильніше. Я якось запитав одного командира, будучи на борту одного з наших судів, де дуже серйозне озброєння. Я кажу: командир, а чого вони від нас всі хочуть? Він каже: я сам не знаю. Вони просто не уявляють, з ким вони заграють. А ті, хто пише всякі гидоти, так що ж їм робити залишається, якщо їм так не пощастило з тим, що відбувається в їхній країні", - підсумував він.

Також Маршал пригадав дитинство в Криму та зазначив, що немає нічого проти України.

"... у мене з Севастополем, наприклад, пов'язано дитинство, в Криму я після армії працював і жив. І нам в голову не приходило, що колись почнеться те, що з нами сталося, з Росією і Україною. Ми були однією країною, одним народом взагалі, що говорять в принципі на одній мові. І якось все це настільки дико для мене зараз, що мені просто шкода людей...".

Він підкреслив, що на Росії ніхто не поливає брудом Україну.

"Подивіться, у нас ніколи ніхто не говорить про Україну погано. Якщо і говорять, то якісь люди, яким так треба, мабуть. Я, наприклад, ніколи не скажу. Навіщо я буду говорити про країну погано, з якою у мене пов'язано тільки хороше? І тому, що б там не трапилося, я вважаю, що кожен має право на свою власну думку, на свою точку зору", - сказав він.

Так виглядає текст пісні, до якої Олександр Маршал написав музику і яку виконав. 

Співак Маршал заспівав гімн "вати" та пригрозив Україні - фото 1

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя