В університеті біоресурсів і далі наполягають, що лептони Кириленко існують

Спецрада Національного університету біоресурсів і природокористування України підтвердила докторський ступінь дружини віце-прем'єр-міністра Катерини Кириленко
Depo.Життя
13 червня 2016 09:56
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомила старша наукова співробітниця Інституту математики НАН України Ірина Єгорченко, передає depo.ua.

Засідання спецради в НУБіП, яка підтвердила докторський ступінь Кириленко, Єгорченко називає ганебним.

"Спецрада підтвердила необхідність навчання студентів псевдонауковій маячні, а мене один з членів спецради звинуватив в фашизмі за те, що я проти. Це, звісно, не можна залишати просто так. Включення у навчання лептонної маячні, як виявилось, не прикол справжнього автора компіляції, яку Кириленко видає за докторську дисертацію (ми думали, що здорова людина не може свідомо і серйозно таке нести), а позиція. Треба розуміти, що це позиція високого чиновника, який відповідає за освіту та науку в державі - бо чиновник тисне на МОН та всіх причетних", - розповіла Єгорченко.

"Система присудження наукових ступенів в Україні згнила остаточно. Всі знущання з дисертантів марні - присуджувані ступені нічого не варті. Якщо нічого не робити - всю систему освіти захоплять невігласи з педступенями (захищаючи докторську з педагогіки людина, яка викладає не педагогіку, визнає, що вона нездатна захистити дисертацію з предмету своєї освіти). У нас діє хибна система, яка дозволяє з педступенями викладати що завгодно", - додала вона.

"Члени спецради довели, що якщо цю чуму (плагіат і псевдонауку + агресивних невігласів які це просувають) не зупинити, навіть залишки репутації країни згинуть. Освіти вже нема, в країні легалізовані плагіат і викладання повної маячні, в університети офіційно дозволено приймати з початковою освітою", - пише Єгорченко.

Вона зазначила, що необхідно застосувати всі можливі засоби тиску, щоб викрити плагіат.

"Можливі дії - з якими університетами за кордоном співпрацює НУБіП - очевидно, туди треба понаписувати листи, щоб вони припинили співпрацю з пропагандистами плагіату та псевдонауки
пара абзаців про лептони + переклад експертного висновку думаю допоможуть. Чекаємо також на офіційний висновок спецради – те, що було озвучене вже чудове, а в письмовому вони гарантовано ще нахімічать", - написала Єгорченко.

"Підкреслюю що щодо строку давності з плагіатом обмежень в законі немає, способів визнання рішення остаточним теж. Навіть якщо МОН скаже, що за процедурою це остаточно - треба вимагати зміни процедур, і перешкод для повторного розгляду за новою процедурою бути не може (розглянуті не всі епізоди плагіату).

Будемо наполягати на розгляді питання фіктивних публікацій Кириленко (у неї немає достатньої кількості публікацій для докторської; спецрада відмовилась розглядати це питання).

Будемо наполягати на прийнятті офіційних документів МОН щодо визначення плагіату та публікацій
Будемо наполягати на висловленні офіційної позиції щодо викладання псевдонаукових положень", - заявила Єгорченко.

Спецрада НУБіП підтвердила докторський ступінь дружини Кириленка - фото 1

Спецрада НУБіП підтвердила докторський ступінь дружини Кириленка - фото 2

Спецрада НУБіП підтвердила докторський ступінь дружини Кириленка - фото 3

Нагадаємо, 17 травня стало відомо, що Спеціалізована вчена рада Харківського національного педагогічного університету імені Григорія Сковороди не знайшла плагіату в докторській дисертації дружини віце-прем'єр-міністра і колишнього міністра культури В'ячеслава Кириленка Катерини.

Раніше в ЗМІ були опубліковані факти щодо масштабного плагіату в докторській дисертації Катерини Кириленко, а також псевдонаукових тверджень у роботі

Читайте також: Чому дружина Кириленка має отримати Нобелівку

Більше новин про події в Україні та світі читайте на <