Спадщина Жанни Фріске оголошена у розшук

Кримінальною справою тепер буде займатися Слідчий комітет
Depo.Життя
22 січня 2016 09:30
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє kp.ru, передає depo.ua.

Юристи благодійної організації Русфонд вважають, що гроші на лікування Жанни Фріске викрадені - про це вони заявили сьогодні. У зв'язку з чим Русфонд направив до Слідчого комітету Росії заяву з проханням порушити кримінальну справу за фактом розкрадання.

Нагадаємо, співачка Жанна Фріске померла 16 червня минулого року від раку мозку. Коли стало відомо про смертельний недугу, шанувальники Жанни і люди з добрим серцем через 1-й канал і Русфонд зібрали гроші на лікування.

Між Русфондом і Жанною 19 жовтня 2014 був укладений договір пожертви. За цим договором і перерахували гроші на рахунок. Сума значна - більше 25 млн рублів.

Однією з обов'язкових умов договору була вимога надати звіт про витрачання коштів. Якщо звіт немає, гроші повинні бути повністю повернені на рахунок фонду.

Ще коли Жанна була жива рідні співачки представили документи про витрачені 4 млн рублів. А на решту суми - 20 млн - звіти пред'явлені так і не були. Тому є переконливі підстави вважати, що гроші з рахунку співачки зникли.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя