SpaceX відправить у космос похоронну ракету

Компанії SpaceX і Elysium Space займуться похоронами в космосі вже в кінці 2017 року

Depo.Життя
19 травня 2017 23:03
ФОТО: depo.ua

Під час місії SSO-A компанія Elysium Space має намір відправити на орбіту меморіальний корабель Elysium Star II, на борту якого буде перебувати людський прах, повідомляє Depo.ua з посиланням на офіційний блог компанії.

Цей корабель буде на борту SpaceX Falcon 9 запущено з бази ВПС Ванденберг у Каліфорнії в кінці 2017 року разом з двома десятками інших космічних об'єктів.

"Ми пишаємося тим, що допомагаємо сім'ям у досягненні своєї мрії, роблячи це на одній з найвеличніших ракет в світі. Цей історичний запуск забезпечує ідеальні умови, щоб цей меморіальний космічний політ перетворився в значущу подію для всіх учасників", - сказав засновник компанії Elysium, Тома Сіві.

За словами представників компанії, у космос вирушать останки американських військових, аерокосмічних ентузіастів. Купити квиток, який надає право на похорон в космосі, можна за 2490 доларів.

Корабель буде виведений на сонячно-синхронну орбіту і, як запевняють в компанії, "побуває над усіма місцями планети". Зазначимо, що два роки потому Elysium Star II зійде з орбіти і згорить у щільних шарах атмосфери.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя