Соцмережі шаленіють від нічних фото метро

19-річний американський юнак, який відомий у Інстаграмі як Dark.Cyanide, фотографує підземку вночі, ризикуючи бути затриманим поліцією
Depo.Життя
29 січня 2016 13:40
ФОТО: depo.ua
Соцмережі шаленіють від нічних фото метро
Соцмережі шаленіють від нічних фото метро

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на The Daily Mail.

Раніше він полював за рідкісними кадрами метро в Бостоні та Лос-Анджелесі, проте віднедавна він фіксує тунелі Нью-Йорка.

Фотограф стверджує, що люди дивляться на тунелі, як на темні портали між якими нічого немає. Проте в темряві там можна спостерігати дещо неймовірне. Мета хлопця - створити художнє бачення тунелю. Найбільше юнак полюбляє знімати занедбані станції метро, перехрестя тунелів та підземні графіті.

Інколи Dark Cyanide фотографує своїх друзів. Завдяки здібностям американця, фото вражають своїми масштабами та насиченістю. Dark Cyanide навіть запросив до співпраці досвідчених "тунельних бігунів". Вони допомагають йому знайти найкращі місця в метрополітені глухої ночі. У "фотоекспедиції" беруть участь, як правило, троє-п'ять осіб. Американець зізнався, що повторювати те, що він робить зі своїми друзями, - дуже небезпечно, а ще – незаконно. Тому він не рекомендує іншим повторювати його екстремальний досвід.

До речі, хлопця неодноразово затримувала поліція. 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя